Reklama

Crossové kolo dámské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 27.01.17 19:47
Crossové kolo dámské

Zdravím děvčata, je tu nějaká dobrá duše, která by poradila ohledně dámského crossového kola? Jezdím občas na horském, ale v lese je to děs. Ráda bych proto koupila crossové. Četla jsem pár diskuzí na netu, ale jako laikovi mi nejrůznější technické termíny nic neříkají. Bojim se že když půjdu do obchodu, prodejce hned pozná že nemám páru a prodá mi nějakou nekvalitu. Nejsem milionářka, investice by tedy byla cca 10000kč (víc ne, koupim i přilbu, boty, oděv, batoh…prostě typická ženská :mrgreen: ).
Pokud někdo ví nějaký základ, či na co si dát pozor, budu ráda, dík :palec:

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35386 příspěvků 27.01.17 19:51

@Borůvka1990 já můžu doporučit Author a jejich řadu Author Lady Sport, ale teda nevím, jestli se vejdeš do limitu :think:

pavld
Kecalka 457 příspěvků 27.01.17 20:10

Normální kola na ježdění, výlety apod. začínají od 20k kč. S kolem kolem 10k můžete jezdit za roh pro mléko :)

Moise
Hvězda diskuse 35386 příspěvků 27.01.17 20:13

@pavld blbost :lol:

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 27.01.17 21:22

Za mě Kellys :potlesk:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 21:30

@Borůvka1990 Kup kolo, co Ti bude sedět geopmetrií. Já měla spadeno na výše doporučený Kellys (je to teda asi tak 15 let zpátky) a vůbec mi nesedělo, bylo na mě „dlouhé“. Na Authorovi jsem se cítil jak na skládačce (málo sportovní posed), Merida mi přišla hnusná a nakonec jsem zakotvila na Gerrry Fisherovi a jezdím na něm dodnes.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama