Vmzona.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nerniss
Povídálka 13 příspěvků 25.01.17 19:50
Vmzona. com

Zdravím holky.
Chci se zeptat jestli máte některá zkušenost s touhle stránkou?
Je mi jasné že to bude kvalitou něco jako věci z ebay apod.. :) Děkuji za odpovědi

Reakce:

Junkyska
Závislačka 3210 příspěvků 26.01.17 08:24

Tuším, že od nich mám dva kardigany…kvalita bych řekla, že tak normál…no za ty peníze :palec:

Nerniss
Povídálka 13 příspěvků 26.01.17 13:48

Za ty prachy samozřejmě kvalitní zázrak nečekám :lol: Spíš jestli zboží nebylo s vadou či problém s dodáním :)

Dradis
Nováček 5 příspěvků 25.03.17 21:19

Dobry vecer. Objednavam na vm zona pravidelne a jsem opravdu spokojena. :potlesk: objednavam pro celou rodinu a zadny problem :) syn je v pubertalnim veku a urcite vite, ze to je na modu nejvetsi tlak..

EvaGro
Nováček 2 příspěvky 21.07.18 09:27
vm.zone.cz

já tam teda chodím přes tuhle stránku, je tam nějaký slevový program tak něco, takže mi to dává slevy co neormálně nedávalo. :srdce:

Bartustel
Povídálka 47 příspěvků 21.07.18 11:03

Přijde mi to jako podvodníčci, alespoň ta česká mutace. Asi pro to si to tu propagují nováčci

EvaGro
Nováček 2 příspěvky 21.07.18 11:18
vm.zone.cz

@Bartustel to sedí od zrovna od nováčka :) Já jsem právě objevila tu stránku a chtěla jsem vědět víc, tak jsem hledala přes google a našla tuhle diskuzi. Tak jsem tu poprvé. Mě to funguje, tak nevím. Jestli máte někdo jinou zkušenost tak sem pište. Třeba to bude podnětné.

:hug:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >