Reklama

Vmzona.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nerniss
Povídálka 13 příspěvků 25.01.17 19:50
Vmzona. com

Zdravím holky.
Chci se zeptat jestli máte některá zkušenost s touhle stránkou?
Je mi jasné že to bude kvalitou něco jako věci z ebay apod.. :) Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Junkyska
Závislačka 3202 příspěvků 26.01.17 08:24

Tuším, že od nich mám dva kardigany…kvalita bych řekla, že tak normál…no za ty peníze :palec:

Nerniss
Povídálka 13 příspěvků 26.01.17 13:48

Za ty prachy samozřejmě kvalitní zázrak nečekám :lol: Spíš jestli zboží nebylo s vadou či problém s dodáním :)

Dradis
Nováček 5 příspěvků 25.03.17 21:19

Dobry vecer. Objednavam na vm zona pravidelne a jsem opravdu spokojena. :potlesk: objednavam pro celou rodinu a zadny problem :) syn je v pubertalnim veku a urcite vite, ze to je na modu nejvetsi tlak..

EvaGro
Nováček 2 příspěvky 21.07.18 09:27
vm.zone.cz

já tam teda chodím přes tuhle stránku, je tam nějaký slevový program tak něco, takže mi to dává slevy co neormálně nedávalo. :srdce:

Bartustel
Povídálka 47 příspěvků 21.07.18 11:03

Přijde mi to jako podvodníčci, alespoň ta česká mutace. Asi pro to si to tu propagují nováčci

EvaGro
Nováček 2 příspěvky 21.07.18 11:18
vm.zone.cz

@Bartustel to sedí od zrovna od nováčka :) Já jsem právě objevila tu stránku a chtěla jsem vědět víc, tak jsem hledala přes google a našla tuhle diskuzi. Tak jsem tu poprvé. Mě to funguje, tak nevím. Jestli máte někdo jinou zkušenost tak sem pište. Třeba to bude podnětné.

:hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama