Reklama

Kde koupit dámské oblečení - levně;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 24.01.17 09:49
Kde koupit dámské oblečení - levně;)

Maminky, doporučíte nějaký eshop, kde kupujete trika? A hlavně aby jedno triko nestálo 1000,– :mrgreen:

Reklama

Reakce:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 10:33
@pajule022 píše:
Maminky, doporučíte nějaký eshop, kde kupujete trika? A hlavně aby jedno triko nestálo 1000,– :mrgreen:

Zkus Reserverd, H&M, Zara, Mango, nevím jaké nosíš velikosti. Já jsem drobné postavy, tak spousta věcí nosím z dětského vel. 164 :oops: Koupíš tam výprodejové kousky, které jsou moc pěkné a stojí kolem stovky třeba.

Bobčul
Kecalka 280 příspěvků 24.01.17 10:33

@pajule022 Ahojky :mavam: já se sem tam kouknu na glami.cz jsou tam někdy dost výrazne levy

weyky
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 62 inzerátů 24.01.17 10:38

Terranova, tam taky mají občas super kousky

Petrule78
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.01.17 10:39

New Yorker, CaA, HaM, Orsay

Aliik
Echt Kelišová 8250 příspěvků 24.01.17 11:11

Ještě k tomu, co psaly holky, přidám MMB. Velká spousta lidí tam prodává téměř nenošené věci, co jsou třeba jen vyprané nebo párkrát vzaté, za naprosto bezkonkurenční ceny. Takže já velmi ráda kupuju pro sebe „lepší“ značky právě na MMB (naposledy jsem sehnala asi 10 trik a triček Benetton za 800 celkem, paní se do nich po porodu už nevešla a byly téměř nové, dvě měly ještě cedulku) ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama