Kde koupit dámské oblečení - levně;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 24.01.17 09:49
Kde koupit dámské oblečení - levně;)

Maminky, doporučíte nějaký eshop, kde kupujete trika? A hlavně aby jedno triko nestálo 1000,– :mrgreen:

Reakce:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 10:33
@pajule022 píše:
Maminky, doporučíte nějaký eshop, kde kupujete trika? A hlavně aby jedno triko nestálo 1000,– :mrgreen:

Zkus Reserverd, H&M, Zara, Mango, nevím jaké nosíš velikosti. Já jsem drobné postavy, tak spousta věcí nosím z dětského vel. 164 :oops: Koupíš tam výprodejové kousky, které jsou moc pěkné a stojí kolem stovky třeba.

Bobčul
Kecalka 288 příspěvků 5 inzerátů 24.01.17 10:33

@pajule022 Ahojky :mavam: já se sem tam kouknu na glami.cz jsou tam někdy dost výrazne levy

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 68 inzerátů 24.01.17 10:38

Terranova, tam taky mají občas super kousky

Petrule78
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.01.17 10:39

New Yorker, CaA, HaM, Orsay

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 24.01.17 11:11

Ještě k tomu, co psaly holky, přidám MMB. Velká spousta lidí tam prodává téměř nenošené věci, co jsou třeba jen vyprané nebo párkrát vzaté, za naprosto bezkonkurenční ceny. Takže já velmi ráda kupuju pro sebe „lepší“ značky právě na MMB (naposledy jsem sehnala asi 10 trik a triček Benetton za 800 celkem, paní se do nich po porodu už nevešla a byly téměř nové, dvě měly ještě cedulku) ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >