Reklama

Kvalitní cardigan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 25.01.17 23:53
Kvalitní cardigan

Zdravím holky, máte rády cardigany? Zatím žádný nemám, uvažuji o koupi na jaro, doporučíte obchod-ideálně eshop? Kvalitní materiál, střih, cena… Víte někdo? Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 26.01.17 06:40

Ano mám je velice ráda a kde kupuji? Nemám vyhraněný obchod, mají je teď skoro ve všech. Jenom upozorním, podle mě musí fakt sednout, aby to vypadalo dobře, takže vyzkoušet.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 26.01.17 08:17

Já si teda nejraději udělám - uháčkuju. Vím, že to je kvalitní nekousavý a neplstnativý materiál, originální kus, a ještě mě to baví :andel:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19982 příspěvků 26.01.17 09:13

Svetříkové tenčí, kvalitní mám ze sekáče a jeden nový ze Sinsay a jeden kabátového vzhledu z Bonprix :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 26.01.17 10:01
@Kotatko03 píše:
Ano mám je velice ráda a kde kupuji? Nemám vyhraněný obchod, mají je teď skoro ve všech. Jenom upozorním, podle mě musí fakt sednout, aby to vypadalo dobře, takže vyzkoušet.

Díky za upozornění, eshopy tedy vyloučím :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 26.01.17 10:02
@Nowuka2 píše:
Já si teda nejraději udělám - uháčkuju. Vím, že to je kvalitní nekousavý a neplstnativý materiál, originální kus, a ještě mě to baví :andel:

To jsi šikovná, vážně tě obdivuju! Já nic ani nezašiju, max nějaký škub dětem, aby to na ven unosili. Nebo přišít knoflík zvládnu :oops:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 26.01.17 10:05
@ivik21 píše:
Svetříkové tenčí, kvalitní mám ze sekáče a jeden nový ze Sinsay a jeden kabátového vzhledu z Bonprix :palec:

Tenký právě nechci, to je kámen úrazu u eshopů, že se to na fotce tváří tak-ale ve skutečnosti materiál neodpovídá. Chci koupit dlouhý pletený, silný a samozřejmě kvalitní, který nahradí na jaře bundu, při praní nezmění tvar a nebude se párat… Něco co je jak se říká,, na celý život" :pankac:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19982 příspěvků 26.01.17 10:09

@Borůvka1990 tak obíhat obchodní centra, popř. z eshop objednat a vrátit :think: :hug:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 26.01.17 10:20
@Borůvka1990 píše:
To jsi šikovná, vážně tě obdivuju! Já nic ani nezašiju, max nějaký škub dětem, aby to na ven unosili. Nebo přišít knoflík zvládnu :oops:

No na šití mě neužije, ale háčkování miluju ;) Díky :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 26.01.17 10:42
@Nowuka2 píše:
No na šití mě neužije, ale háčkování miluju ;) Díky :palec:

Jakákoliv ruční práce má můj obdiv :palec: Není zač :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama