Reklama

Dražší dekorativní kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 8976 příspěvků 05.02.17 13:32
dražší dekorativní kosmetika

Používáte? Jakou? Já mám jeden nekřesťansky drahej makeup. Ale přemýšlím, že příště už do něj investovat nebudu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 05.02.17 13:51

Nejdražší mám tvářenku od MACu a jednu paletku stínů. Jinak vše drogerkové, makeup nepoužívám.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 05.02.17 13:56

@tasa Mám makeup a pudr od Cliniq. Už nikdy nebudu dělat pokusy s jinou kosmetikou z drogerie. Nikdy to nedopadlo dobře a ve finále se to pěkně prodražilo.

Takže pokud ti něco vysloveně vyhovuje, tak to neměnit, nepokoušet.

Ostatní dekorativní kosmetiku z drogerie ano, ale jen určité značky. A když mi od jedné sedí řasenka, tak rtěnka vůbec a stejně tak podkladová báze, nebo stíny, či tužka na obočí. Stejně tak lak na nehty.

Už to mám docela osledované a nekupí se mi doma blbosti.

VeHE
Závislačka 4073 příspěvků 05.02.17 14:29

Mám drahou kosmetiku, par stinu z drogerie ano i laky na nehty…Pokud na to budu mit, menit nebudu :)

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 05.02.17 14:39

Jak co..třeba make up, korektor je lepší rozhodně od dražších značek z parfumerky.­.rtěnky, laky na nehty a stíny klidně z drogerky

tasa
Echt Kelišová 8976 příspěvků 05.02.17 14:49
@Trojlístek píše:
@tasa Mám makeup a pudr od Cliniq. Už nikdy nebudu dělat pokusy s jinou kosmetikou z drogerie. Nikdy to nedopadlo dobře a ve finále se to pěkně prodražilo.
Takže pokud ti něco vysloveně vyhovuje, tak to neměnit, nepokoušet.

Ostatní dekorativní kosmetiku z drogerie ano, ale jen určité značky. A když mi od jedné sedí řasenka, tak rtěnka vůbec a stejně tak podkladová báze, nebo stíny, či tužka na obočí. Stejně tak lak na nehty.

Už to mám docela osledované a nekupí se mi doma blbosti.

jenze to se Ti může prodražit i u drahé kosmetiky, např. zminovany makeup, ten je třeba ok kvalitativně, ale je otázka, jestli zrovna ten konkretni je dobrý pro Tvou plet, jestli je ok odstin pro Tvou plet…mam Armani a stal 1500, koupila jsem si ho v predvanocnich slevach za 1000 a ke vsemu je to polovicni množství nez u jinych makeupu.
Co mi přijde dobry je třeba, ze koupim u vietnamcu urcity odstin stinu, vyzkousim, prdim na to, ze se droli, a když mi sluší, tak je koupim v drazsi verzi.

tasa
Echt Kelišová 8976 příspěvků 05.02.17 14:50
@Kateřina Hubálková píše:
Jak co..třeba make up, korektor je lepší rozhodně od dražších značek z parfumerky.­.rtěnky, laky na nehty a stíny klidně z drogerky

moje zkušenost je, ze rtenka se vždy smyje, laky oloupaji. ale nemam zkušenost napr. s Dior rasenkama ani s OPI lakama napr.

tasa
Echt Kelišová 8976 příspěvků 05.02.17 14:51

https://www.emimino.cz/…mysl-218546/

90-60-90
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 05.02.17 15:00

Lepší je používat dražší kosmetiku, jde přece o naši pleť, která není nijak chráněná po celý rok. Zima, teplo,..to vše se na pleti podepíše.
Levná kosmetika, jednou jsem si koupila levnou řasenku, za pár hodin nebyla nikde, oči jak po flámu.
Rtěnky z DM jaksi nertěnkují :roll: nedrží barva, a mám stále oschlé rty :nevim:

@tasa koupim u vietnamcu urcity odstin stinu, vyzkousim, prdim na to, ze se droli, a když mi sluší, nedělej to. Může ti to poškodit oči. Své slušivé barvy najdeš v drogerii, stíny nejsou tak drahé.

vjerunqa
Závislačka 2995 příspěvků 05.02.17 15:02

@tasa Ahoj, za dvacet let, co se prakticky denně líčím, jsem toho vyzkoušela celkem dost. Napříč kvalitou i cenovou relací. V poslední době je pro mne zásadní, aby byla kosmetika netestovaná na zvířatech. Používám Lily Lolo a ‚na doma‘ levnější Milani. S oběma značkama jsem maximálně spokojena.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.02.17 15:05
@tasa píše:
jenze to se Ti může prodražit i u drahé kosmetiky, např. zminovany makeup, ten je třeba ok kvalitativně, ale je otázka, jestli zrovna ten konkretni je dobrý pro Tvou plet, jestli je ok odstin pro Tvou plet…mam Armani a stal 1500, koupila jsem si ho v predvanocnich slevach za 1000 a ke vsemu je to polovicni množství nez u jinych makeupu.
Co mi přijde dobry je třeba, ze koupim u vietnamcu urcity odstin stinu, vyzkousim, prdim na to, ze se droli, a když mi sluší, tak je koupim v drazsi verzi.

No kupovat kosmetiku u vietnamců považuju za risk zdraví :zed:

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 05.02.17 15:12

Pouzivam drazsi kremy, sera atd. a levnejsi dekorativni kosmetiku, ja ji stejne moc nevyuzivam. Makeup nepouzivam, staci mi BB krem bud z Asie Missha, Olay, nebo Bioderma, ale vetsinou nepatlam na krem nic navic. Rasenky pouzivam uz leta z Kiko a jsem uplne spokojena, zadne droleni a snadne odliceni, stiny Kiko nebo Dermacol, linky Maybeline, tuzka na oboci take. Rtenky nepouzivam, nesnasim, mam ruzne balzamy.

Moise
Hvězda diskuse 35372 příspěvků 05.02.17 15:35
@tasa píše:
Co mi přijde dobry je třeba, ze koupim u vietnamcu urcity odstin stinu, vyzkousim, prdim na to, ze se droli, a když mi sluší, tak je koupim v drazsi verzi.

v sephore ti daj vzorek, ne? Nekupuješ vyloženě naslepo :think:

Moise
Hvězda diskuse 35372 příspěvků 05.02.17 15:40

Jinak já už taky pomalu přecházím na dražší kosmetiku, je kvalitnější a stačí jí kapička… hlavně třeba v odstínech makeupů je mnohem větší výběr, stíny neprášej.. už jsem zlikvidovala spoustu drogerkových věcí, ono je lepší mít těch věcí pár, ale pořádných :)

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 05.02.17 15:48
@tasa píše:

Právě ten makeup s pudrem mi velice dobře sedí jak odstínem, tak kvalitou k mé pleti.

Nějak nevím co řešíš, když ti vyhovují produkty od Vietnamců, tak v pohodě. Tak si nekupuj značky z parfumerie, když je tam méně obsahu, zato v nesrovnatelné kvalitě.

Mám i zkušenost v tom, že kvalitní kosmetiky dávám méně, lépe drží na pleti, nemusím neustále upravovat a bát se maskoidního vzhledu, poněvadž mám mastnější pleť. Tím pádem mi makeup i pudr déle vydrží. Pudr kupuji maximálně 1× za rok, makeup minimálně na rok plus tmavší na léto. Nejde o to, že je to drahé a z parfumerie, jde o to, že jiné produkty mi škodí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama