Reklama

V čistírně mi srazili bundu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 00:30
V čistírně mi srazili bundu

A :kytka: hoj, nechala jsem od skvrn čistit zimní bundu. Za nemalé peníze, expres. Skvrnky vyčistili, ale bunda se srazila. Předpokládám, že během těch 24 hod jsem se nezvětšila o velikost :-),nedopnu ji. Má to smysl reklamovat? Jak to dokáži? :-)Dík :kytka:

Reklama

Reakce:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 09.02.17 06:00

Nektere firmy maji napsane v podminkach, ze si mas zjistit, zda material na bunde skutecne muze do cistirny a ze za to neruci.. nekde to tam vzdycky ctu. Kazdopadne bylo by dobry to jit zkusit reklamovat hned zitra

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 09.02.17 07:22

Zkusila bych to reklamovat hned. ale myslím že to bude zbytečný

bobr123
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 09.02.17 07:27

Myslim ze ti dali podepsat, ze za pripadne zniceni nemaji zodpovednost, nebo tak neco. Vetsinou to maji v podminkach jako ochranu.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 09.02.17 09:20

No hlavně pokud už sis to přebrala, tak ti to asi neuznají, reklamovat se musí hned. Mě takhle jednou zničili šaty, byly vínové s bílou vsadkou, ta vínová pustila a z bílé udělala růžovou. Šaty vyzvedával muž, ten si toho asi nevšiml a převzal je a pak už jsme neudělali nic. :(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 09.02.17 09:55

@Zireael no,rozhodne si na miste pri prebrani bundu nezkousela…pocitam, ze to zjistila doma…me by taky nenapadlo zkouset tam bundu na sobe, jen bych se podivala zda je cista

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 09.02.17 10:18

@maskovak to mi je v podstatě jasné, jen prostě bohužel „na pozdější reklamace nebude brán zřetel“, no :nevim:

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:30

Ahoj, ma chyba, ze jsem se nepodivala predem na recenze cistirny, jde o cistirnu Bel v Palladiu Praha (predpokladam, ze je to cela sit cistiren).Takze musim pred ni varovat, tady jsou dalsi, starsi negativni recenze http://www.omlazeni.cz/…71174-0.html

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama