V čistírně mi srazili bundu

afghani
9.2.17 00:30

V čistírně mi srazili bundu

A :kytka: hoj, nechala jsem od skvrn čistit zimní bundu. Za nemalé peníze, expres. Skvrnky vyčistili, ale bunda se srazila. Předpokládám, že během těch 24 hod jsem se nezvětšila o velikost :-),nedopnu ji. Má to smysl reklamovat? Jak to dokáži? :-)Dík :kytka:

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

9.2.17 06:00

Nektere firmy maji napsane v podminkach, ze si mas zjistit, zda material na bunde skutecne muze do cistirny a ze za to neruci.. nekde to tam vzdycky ctu. Kazdopadne bylo by dobry to jit zkusit reklamovat hned zitra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 07:22

Zkusila bych to reklamovat hned. ale myslím že to bude zbytečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
9.2.17 07:27

Myslim ze ti dali podepsat, ze za pripadne zniceni nemaji zodpovednost, nebo tak neco. Vetsinou to maji v podminkach jako ochranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
9.2.17 09:20

No hlavně pokud už sis to přebrala, tak ti to asi neuznají, reklamovat se musí hned. Mě takhle jednou zničili šaty, byly vínové s bílou vsadkou, ta vínová pustila a z bílé udělala růžovou. Šaty vyzvedával muž, ten si toho asi nevšiml a převzal je a pak už jsme neudělali nic. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
9.2.17 09:55

@Zireael no,rozhodne si na miste pri prebrani bundu nezkousela…pocitam, ze to zjistila doma…me by taky nenapadlo zkouset tam bundu na sobe, jen bych se podivala zda je cista

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
9.2.17 10:18

@maskovak to mi je v podstatě jasné, jen prostě bohužel „na pozdější reklamace nebude brán zřetel“, no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
9.2.17 13:30

Ahoj, ma chyba, ze jsem se nepodivala predem na recenze cistirny, jde o cistirnu Bel v Palladiu Praha (predpokladam, ze je to cela sit cistiren).Takze musim pred ni varovat, tady jsou dalsi, starsi negativni recenze http://www.omlazeni.cz/…71174-0.html

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama