V čistírně mi srazili bundu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 00:30
V čistírně mi srazili bundu

A :kytka: hoj, nechala jsem od skvrn čistit zimní bundu. Za nemalé peníze, expres. Skvrnky vyčistili, ale bunda se srazila. Předpokládám, že během těch 24 hod jsem se nezvětšila o velikost :-),nedopnu ji. Má to smysl reklamovat? Jak to dokáži? :-)Dík :kytka:

Reakce:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 09.02.17 06:00

Nektere firmy maji napsane v podminkach, ze si mas zjistit, zda material na bunde skutecne muze do cistirny a ze za to neruci.. nekde to tam vzdycky ctu. Kazdopadne bylo by dobry to jit zkusit reklamovat hned zitra

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 09.02.17 07:22

Zkusila bych to reklamovat hned. ale myslím že to bude zbytečný

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 09.02.17 07:27

Myslim ze ti dali podepsat, ze za pripadne zniceni nemaji zodpovednost, nebo tak neco. Vetsinou to maji v podminkach jako ochranu.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 09.02.17 09:20

No hlavně pokud už sis to přebrala, tak ti to asi neuznají, reklamovat se musí hned. Mě takhle jednou zničili šaty, byly vínové s bílou vsadkou, ta vínová pustila a z bílé udělala růžovou. Šaty vyzvedával muž, ten si toho asi nevšiml a převzal je a pak už jsme neudělali nic. :(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 09:55

@Zireael no,rozhodne si na miste pri prebrani bundu nezkousela…pocitam, ze to zjistila doma…me by taky nenapadlo zkouset tam bundu na sobe, jen bych se podivala zda je cista

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 09.02.17 10:18

@maskovak to mi je v podstatě jasné, jen prostě bohužel „na pozdější reklamace nebude brán zřetel“, no :nevim:

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:30

Ahoj, ma chyba, ze jsem se nepodivala predem na recenze cistirny, jde o cistirnu Bel v Palladiu Praha (predpokladam, ze je to cela sit cistiren).Takze musim pred ni varovat, tady jsou dalsi, starsi negativni recenze http://www.omlazeni.cz/…71174-0.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >