Hry pro 4leťáka na Android

4.7.15 19:21

Hry pro 4letaka na Android

Ahoj uvitala bych nejake tipy na hry na mobil/tablet pro 4leteho kluka. Ma tam Pou a dalsi kraviny ale rada bych neco co zabavi kdyz potrebuju aby bylo ticho :D

PS nezastankyne tabletu apodobne prosim nepiste. Nestojim o prednasky ale o tipy na hry. Dekuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Bebuu
4.7.15 19:25
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
48786
4.7.15 19:43

Angry Birds, Epic, Stella, Bad Piggies

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
4.7.15 19:47

Mám zkušenost sice s holkou (která ani není moje :mrgreen: ), ale teď jí budou čtyři…
Nejradši má Pou, Moy, Fruit ninja, Dog hotel, jakékoliv střílení kuliček, no a úplný top jsou Talking Tom a Angela.
Jinak je to ale podobný případ, každá hra ji baví chvilku, sice si to umí sama přepnout na jinou hru, ale občas se jí přitom povede nějakou hru vymazat. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39089
4.7.15 19:48

Duplo hry, traintastic (vlacky Chunnigton), lego juniors, kids trains, panda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
4.7.15 20:05

Nase hraje kouzelny výtah, me se ro zda jako blbost, ale malou to bavi :D pak hraje talking tom, sýrový svět, kupodivu ji jde moc dobre i subway surfers to hraju i ja :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 20:08

Holky jste bozi dekuji. Mam v mobilu jeste nejakou Burger restaurant a to ho bavi docela a vyukove karticky jsou super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
4.7.15 20:53

Hry s legem, hry kde vystupuje Pepina (Pepina na prázdninách, Pepina vaří…), Smurf Village, Angry Birds. Talking zvířata ho už nebaví, to tak ve dvou letech.
Momentálně vede člověče nezlob se a před pár měsíci byl hit Minions Rush.
Už si to stahuje sám, se mě neptá :-) Chtěl by střílečky, ale to nepovoluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 21:50
@Manticora píše:
Hry s legem, hry kde vystupuje Pepina (Pepina na prázdninách, Pepina vaří…), Smurf Village, Angry Birds. Talking zvířata ho už nebaví, to tak ve dvou letech.
Momentálně vede člověče nezlob se a před pár měsíci byl hit Minions Rush.
Už si to stahuje sám, se mě neptá :-) Chtěl by střílečky, ale to nepovoluju.

Uz stahuje? To je dobrej :) ten nas zvladnul u me v mobilu maximalne koupit do jedne hry mince za realne prachy. Nastesti „jen“ za 200,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
4.7.15 21:54

@Ondrášovka.N Stahuje, maže, třídí, přesouvá, ukládá do oblíbených na Youtube… na techniku je fakt dobrej. Za opravdové peníze se taky pokusil něco koupit, naštěstí jsem to zjistila a pak to manžel zablokoval (máme Apple). Na androidu myslím to blokování nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 23:21

Co zkusit nějaké pexeso nebo Connect dots (snad bude i na android)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12488
5.7.15 09:26

@Manticora Na androidu nekoupí nic, pokud nejsou zadané údaje ke kartě. Já si něco koupila a pak to šla vždycky vymazat.

Mně holka hraje green farm 3, ale je fakt, že si nezvládá přečíst úkoly (v aj :-D), takže spíš jen sklízí, sází a krmí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47215
5.7.15 13:22

Dcera tam má Angličtinu slova a fráze 10000, pexeso, pak nějakou mluví kočku My Tom a My Angela, o ty se stara. A Mimoně si stáhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 22:17

Ja tam bohuzel mela zadane udaje o karte :D :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 22:19

Dneska jsem mu stahla jedno to duplo a vypadal spokojene :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama