HSK + LSK + chromopertubace - kam s žádankou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zetmi
Kecalka 152 příspěvků 19.10.18 19:46
HSK + LSK + chromopertubace kam s zadankou?

Chci se zeptat kam jít s zadankou na tento zákrok na gyn. Ambulanci nebo kam?

Reakce:

Veerr
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 19.10.18 22:28

@Zetmi kdo ti vystavil zadanku? Já na tomto zákroku byla v nemocnici na gynekologicko-porodnickem odd. Zadanku mi dala má OG, řekla jsem ji, jakou nemocnici pro zákrok jsem si vybrala a tam jsem zasla na ambulanci pro objednání na zákrok.

Zetmi
Kecalka 152 příspěvků 20.10.18 07:24

@Veerr já zadanku dostala v CARu a taky sem vybírala nemocnici. Děkuji to jsem si chtěla jen ujistit. A ještě bych se chtěla zeptat jaká předoperační vyšetření ti dělali ? A jaka je zhruba průměrná čekací doba na zákrok?

Veerr
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 20.10.18 21:00

@Zetmi tyjo… :think: ono už to budou 3 roky. Predoperacni nebylo nic hrozného, myslím ekg asi a jestli mi brali krev… a klasicky poslech asi. Já šla celkem rychle, asi za 14 dni nebo týden… asi je to ale podle nemocnice.

Zetmi
Kecalka 152 příspěvků 21.10.18 06:25

Děkuji, ta čekací doba mě zajímala jen orientačně, kvůli naplánování dovolené, zítra tam Zajdu a uvidím ještě jednou diky :)

Veerr
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 21.10.18 15:56

@Zetmi není zač a držím palce. Hlavně hladký pooperační průběh :) byla jsem chvíli bolava, ale dá se to v pohode zvládnout ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >