Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Zetmi kdo ti vystavil zadanku? Já na tomto zákroku byla v nemocnici na gynekologicko-porodnickem odd. Zadanku mi dala má OG, řekla jsem ji, jakou nemocnici pro zákrok jsem si vybrala a tam jsem zasla na ambulanci pro objednání na zákrok.
@Veerr já zadanku dostala v CARu a taky sem vybírala nemocnici. Děkuji to jsem si chtěla jen ujistit. A ještě bych se chtěla zeptat jaká předoperační vyšetření ti dělali ? A jaka je zhruba průměrná čekací doba na zákrok?
@Zetmi tyjo…
ono už to budou 3 roky. Predoperacni nebylo nic hrozného, myslím ekg asi a jestli mi brali krev… a klasicky poslech asi. Já šla celkem rychle, asi za 14 dni nebo týden… asi je to ale podle nemocnice.
Děkuji, ta čekací doba mě zajímala jen orientačně, kvůli naplánování dovolené, zítra tam Zajdu a uvidím ještě jednou diky ![]()
@Zetmi není zač a držím palce. Hlavně hladký pooperační průběh
byla jsem chvíli bolava, ale dá se to v pohode zvládnout ![]()