Hyperstimulační syndrom v nemocnici

30.3.20 13:55

Hyperstimulacni syndrom v nemocnici

Ahoj holky,
chtela bych se zeptat, jestli jste take nektera mela hyperstimulacni syndrom po ET. Tzv pozdni.Jsem hospitalizovana v nemocnici, zavedeno bylo 1 embryo a pote se strasne rozjel HS. Bricho mam jak pred porodem, hrozne tlaci a museli mi ho uz i pichnout kanylou, aby upustili vodu. jinak bych snad praskla. Dostavam stale infuze s bilkovinami.
Jsem jiz 5.den v nemocnici a vubec se to nelepsi. Alespon tedy HCG roste. Ale jinak je to pprad stejne…
Jak dlouho jste byly vy? Diky za diskusi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.4.20 20:47

Ahoj, sice už to není aktuální, ale napíšu svoji zkušenost. Taky jsem skončila po ET v nemocnici s hyperstimulacnim syndromem na kapackach, bylo to šílený, myslela jsem, že mi praskne břicho a měla jsem nahoře skoro 10kg. V nemocnici jsem byla 7 dní, cca po 5 dnech mi začala klesat váha, tak 7.den mě pustili domu, ale to břicho se zmenšovalo hrozně pomalu. HCG mi taky rostlo, pak bylo potvrzené těhotenství, ale bohužel v 6.tydnu skončilo, takže pak se břicho během týdne zmenšilo. Ale doktorka říkala, že kdyby těhotenství neskončilo, tak by to trvalo cca dva měsíce než by ten hyper. syndrom odeznel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama