Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše:
2014 - 2,6%
taky doplním - 85% z ceny, fix 5 let
My refinancujeme v listopadu a uz ted mi banka nabidla forward 2,19 na 5 let a nulovy mesicni poplatek za vedeni uctu. Rok 2010 4,19 na pet let a 150 mesicni poplatek za vedeni uctu.
@zelvounek píše:
2015, 2,09%…bez dalsich poplatku a pojisteni, 85%Ltv.5let fixace
Máme úplně to samé.
Ale ani to moc neříká. Ještě je třeba přidat, jestli je to hypotéka bez poplatků či ne, kolik se platí měsíčně za vedení účtu (což může pár skrytých desetin udělat) a nebo kolik k tomu stojí pojištění, díky kterému banka pár desetin slevila.
Příspěvek upraven 16.03.15 v 19:06
@Calathea píše:
Teda ty sazby… čistá závistMy 4,65 % z roku 2012 fix 5 let tak se modlím, aby v 2017 ještě byli sazby aspoň trochu přívětivé.
No, však my jsme si taky vydechli, měli jsme to kolem pěti.
Uzavřeno v roce 2014, úrok 2,89% u ČS bez dalších poplatků, ale podmínkou bylo aktivní využívání účtu, který jsem tam stejně měla a je veden zdarma. Fix na 5 let, celkem na 15 let 1000 000 Kč
4,3milionu, fixace pět let, uzavřeno nyní - 1,99%
EDIT - vše bez poplatku, mimo vkladu na katastr a odhadu nemovitosti, vedení účtu apod. též bez poplatku. A brali jsme si 85%.
2014, hypotéka s prémií (možnost navýšit, do té doby platba pouze úroky - max. na 6 měsíců), 5 let fix, úrok 2,69%, 1,5-1,8mil. na 25 let - ČS.
Anonymní z 19:21
Upsala jsem se, úrok je 2,29, ne 2,69
@Anonymní píše:
2015. 1,69
Neprozradis banku?
My 2010, urok 3,8%, fixace 5 let, cca 40% ceny nemovitosti. Ted zjistujeme refinancovani.
@ptacak píše:
4,3milionu, fixace pět let, uzavřeno nyní - 1,99%EDIT - vše bez poplatku, mimo vkladu na katastr a odhadu nemovitosti, vedení účtu apod. též bez poplatku. A brali jsme si 85%.
U kterého ústavu to prosím máte?
My hypo z 2010, fix na 5 let, 85% ltv, úrok 4,16 (ale po slevách za účet a pojištění), 2,6 mil. Tehdy byla bez poplatku za vyřízení, nějaká akce to zrovna byla. Ale platíme za vedení úvěrového účtu. Teď jsme u Hypoteční banky. Taky už zjišťujeme refinancování.
Příspěvek upraven 16.03.15 v 19:28
2,29, rok 2014, 35% z ceny nemovitosti. Já OSVČ jsem, manžel zaměstnanec.
@Anonymní píše:
2015 - 2,19% z fixací na 10 let, částka 4mil
je to bez pojištění, bylo třeba založení účtu a jedná se o refinancování.
@Poison Eve je to ČS, řešili jsme to přes finančního poradce už koncem loňského roku.
@Therushka manžel je OSVČ, já jsem doma na RD