Hypotéka - jakou máte úrokovou sazbu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1054
16.3.15 18:58

.

Příspěvek upraven 22.08.15 v 16:23

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.15 19:02
@Anonymní píše:
2014 - 2,6%

taky doplním - 85% z ceny, fix 5 let

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.3.15 19:02

My refinancujeme v listopadu a uz ted mi banka nabidla forward 2,19 na 5 let a nulovy mesicni poplatek za vedeni uctu. Rok 2010 4,19 na pet let a 150 mesicni poplatek za vedeni uctu.

  • Citovat
  • Upravit
12651
16.3.15 19:05
@zelvounek píše:
2015, 2,09%…bez dalsich poplatku a pojisteni, 85%Ltv.5let fixace

Máme úplně to samé.
Ale ani to moc neříká. Ještě je třeba přidat, jestli je to hypotéka bez poplatků či ne, kolik se platí měsíčně za vedení účtu (což může pár skrytých desetin udělat) a nebo kolik k tomu stojí pojištění, díky kterému banka pár desetin slevila.

Příspěvek upraven 16.03.15 v 19:06

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mag
12870
16.3.15 19:05
@Calathea píše:
Teda ty sazby… čistá závist :-) My 4,65 % z roku 2012 fix 5 let tak se modlím, aby v 2017 ještě byli sazby aspoň trochu přívětivé.

No, však my jsme si taky vydechli, měli jsme to kolem pěti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.15 19:17

Uzavřeno v roce 2014, úrok 2,89% u ČS bez dalších poplatků, ale podmínkou bylo aktivní využívání účtu, který jsem tam stejně měla a je veden zdarma. Fix na 5 let, celkem na 15 let 1000 000 Kč

  • Citovat
  • Upravit
445
16.3.15 19:17

4,3milionu, fixace pět let, uzavřeno nyní - 1,99%

EDIT - vše bez poplatku, mimo vkladu na katastr a odhadu nemovitosti, vedení účtu apod. též bez poplatku. A brali jsme si 85%.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.15 19:21

2014, hypotéka s prémií (možnost navýšit, do té doby platba pouze úroky - max. na 6 měsíců), 5 let fix, úrok 2,69%, 1,5-1,8mil. na 25 let - ČS.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.3.15 19:23

Oprava

Anonymní z 19:21
Upsala jsem se, úrok je 2,29, ne 2,69

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.3.15 19:24
@Anonymní píše:
2015. 1,69

Neprozradis banku?

My 2010, urok 3,8%, fixace 5 let, cca 40% ceny nemovitosti. Ted zjistujeme refinancovani.

  • Citovat
  • Upravit
22625
16.3.15 19:24
@ptacak píše:
4,3milionu, fixace pět let, uzavřeno nyní - 1,99%EDIT - vše bez poplatku, mimo vkladu na katastr a odhadu nemovitosti, vedení účtu apod. též bez poplatku. A brali jsme si 85%.

U kterého ústavu to prosím máte?

My hypo z 2010, fix na 5 let, 85% ltv, úrok 4,16 (ale po slevách za účet a pojištění), 2,6 mil. Tehdy byla bez poplatku za vyřízení, nějaká akce to zrovna byla. Ale platíme za vedení úvěrového účtu. Teď jsme u Hypoteční banky. Taky už zjišťujeme refinancování.

Příspěvek upraven 16.03.15 v 19:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30989
16.3.15 19:25

@ptacak neni to equa bank?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
444
16.3.15 19:26

Děkuji všem, a je někdo z vás OSVČ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1207
16.3.15 19:30

2,29, rok 2014, 35% z ceny nemovitosti. Já OSVČ jsem, manžel zaměstnanec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.15 19:32
@Anonymní píše:
2015 - 2,19% z fixací na 10 let, částka 4mil

je to bez pojištění, bylo třeba založení účtu a jedná se o refinancování.
@Poison Eve je to ČS, řešili jsme to přes finančního poradce už koncem loňského roku.
@Therushka manžel je OSVČ, já jsem doma na RD

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný