Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Pokud se jednalo o novou hypotéku bývá to tak 5-6%, záleží hodně zda na začátku roku nebo teď v srpnu.
Hodně záleží kolik se půjčí- čím více tím menší %, jaká je fixace, na 3 roky byla nejlepší.
Hypo jsme si brali na konci roku 2020 na malý byt, sazba 2,14, fixace končí za 1,5 roku, drbu si hlavu, že jsme si nedali na dýl. OSVČ nejsme..
@Anonymní píše: Více
připadá ti to jako relevatní info k poslednímu dotazu?
@Ivan PPZ opravdu nesleduju datum původní diskuze a příspěvku, který ji oživil
Koncem roku 2024 tady dáváš k dobru, že v r. 2020 jste měli 2,14 %. A co s tím jako?
Jiný FIX, jiná výše čerpání, jiné vlastní prostředky a bylo by to taky jinak.
Takže teď se dá dostat kolem 5%, takže těch 2,14% je chlubení se?
@Ivan PPZ @DandátkoP
Tak znova.. reaguju na diskuzi založenou v roce 2021, ale proč mi v tom nevymáchat čumák, že…
@Anonymní píše: Více
Proto pisu, ze se nechlubis, ale ses jen mimo. To je celý. Nic spatnyho na tebe nepisu.
@Lutern píše: Více
No asi není co závidět. Z roku 2020 máme sazbu 1,79.. takže tvoje 2,14 nic moc…
@Ivan PPZ ja taky ne, ale vyznělo to tak, když pořád píšeš o menších procentech. Jinak bydlet v nájmu a dávat peníze cizímu je taky super no, prostě socka.
A to jsou dokonce prý lidi, co nebydlej v nájmu a nemaj hypo. To se nám to pomalu zužuje…