Hypotéka - jakou máte úrokovou sazbu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
197
27.9.24 10:57

Pokud se jednalo o novou hypotéku bývá to tak 5-6%, záleží hodně zda na začátku roku nebo teď v srpnu.
Hodně záleží kolik se půjčí- čím více tím menší %, jaká je fixace, na 3 roky byla nejlepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.9.24 22:30

Hypo jsme si brali na konci roku 2020 na malý byt, sazba 2,14, fixace končí za 1,5 roku, drbu si hlavu, že jsme si nedali na dýl. OSVČ nejsme..

  • Citovat
  • Upravit
11560
28.9.24 12:00
@Anonymní píše: Více

připadá ti to jako relevatní info k poslednímu dotazu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.24 12:58

@Ivan PPZ opravdu nesleduju datum původní diskuze a příspěvku, který ji oživil

  • Citovat
  • Upravit
11560
28.9.24 13:59

Koncem roku 2024 tady dáváš k dobru, že v r. 2020 jste měli 2,14 %. A co s tím jako?
Jiný FIX, jiná výše čerpání, jiné vlastní prostředky a bylo by to taky jinak.
Takže teď se dá dostat kolem 5%, takže těch 2,14% je chlubení se?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
28.9.24 14:02
@Ivan PPZ píše: Více

Se nechlubi, je jen uplne mimo. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.24 14:28

@Ivan PPZ @DandátkoP
Tak znova.. reaguju na diskuzi založenou v roce 2021, ale proč mi v tom nevymáchat čumák, že…

  • Citovat
  • Upravit
10925
28.9.24 14:30
@Anonymní píše: Více

Proto pisu, ze se nechlubis, ale ses jen mimo. To je celý. Nic spatnyho na tebe nepisu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.24 14:35

@DandátkoP dobrý, už chápu :palec:

  • Citovat
  • Upravit
462
28.9.24 14:36

@Ivan PPZ a ty zavidis co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101939
28.9.24 14:41
@Lutern píše: Více

A co je na tom k závidění?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4685
28.9.24 14:43
@Lutern píše: Více

No asi není co závidět. Z roku 2020 máme sazbu 1,79.. takže tvoje 2,14 nic moc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
28.9.24 14:54

Závidím, jsem socka. Nemám hypo… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
462
28.9.24 16:19

@Ivan PPZ ja taky ne, ale vyznělo to tak, když pořád píšeš o menších procentech. Jinak bydlet v nájmu a dávat peníze cizímu je taky super no, prostě socka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
28.9.24 17:08

A to jsou dokonce prý lidi, co nebydlej v nájmu a nemaj hypo. To se nám to pomalu zužuje…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný