Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s I´Coo Peak Air?
Přidejte zkušenost s I´Coo Peak AirJá k tomu nemám ani pláštěnku na ten sporták
no jako já když jí oblíknua dám do kočáru do kšír jí prostě nezapnu
prostě to nedosáhne je to asi 1cm
a když to zapnu tak jí to uplně sešponuje ramínka amá to uplně na krev utáhlý a to je malý 6masíců
jako až bude větší nevim co budu dělat
a ten nánožník je teda uplně na hov…
já mám 2010 kočár
To je normálně na reklamaci, nedá se to používat, to bych tam šla… Je vidět, že to věděli, když to u 2011 spravili, syn to má hodně na volno, a to je vazba.
Nebo sami nastavit, vyměnit…
Jako sporták stojí fakt za prdlačku jsem nespokojená
hlubokej je bomba nejlepší dokonalej
ale sporták má podle mě i nějak blbě rovnováhu nebo co se mě s nim i blbě jako jede a manipuluje
radši jsem koupila golfky
![]()