Kočárek I'coo Peak - výhody a nevýhody

Máte zkušenost s I´Coo Peak Air?

Přidejte zkušenost s I´Coo Peak Air
Napsat příspěvek
Velikost písma:
16416
10.11.12 19:54

Já k tomu nemám ani pláštěnku na ten sporták
no jako já když jí oblíknua dám do kočáru do kšír jí prostě nezapnu
prostě to nedosáhne je to asi 1cm
a když to zapnu tak jí to uplně sešponuje ramínka amá to uplně na krev utáhlý a to je malý 6masíců
jako až bude větší nevim co budu dělat

a ten nánožník je teda uplně na hov…
já mám 2010 kočár

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6398
10.11.12 22:21

To je normálně na reklamaci, nedá se to používat, to bych tam šla… Je vidět, že to věděli, když to u 2011 spravili, syn to má hodně na volno, a to je vazba.
Nebo sami nastavit, vyměnit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16416
10.4.13 23:07

Jako sporták stojí fakt za prdlačku jsem nespokojená
hlubokej je bomba nejlepší dokonalej
ale sporták má podle mě i nějak blbě rovnováhu nebo co se mě s nim i blbě jako jede a manipuluje
radši jsem koupila golfky :( :( :( :( :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala