I. Screening až ve 13+5?

496
18.11.20 17:03

I. Screening až ve 13+5?

Ahojky holky :kytka:. Mám prosbu. Byla jsme v pondělí na utz u svého MUDr. a měla jsem být 12+0. UTZ ukázal 12+6 :mrgreen:. Jsem na neděli objednaná do nemocnice na screening kam jsem měla já původně právě ve 12+ 6, ale asi budu už ve 13+5. Každopádně, můj doktor má hodně starý uz a nemusí to sedět. Co myslíte? Volali byste do nemocnice, že se bude týden lišit? Četla jsem totiž, že se screening dělá max do 13+6, ať mi tam neřeknou, že mi ho neudělají a že jsem měla zavolat :mrgreen:. Četla jsem to až dnes, proto jsem se svého doktora neptala. Moc děkuji za Vaše zkušenosti. Už se těším až mimi uvidím :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1613
18.11.20 17:12

A na odběr krve už jsi byla? Jako do 13+6 se vejdeš. Mě se to stalo 2×, na stejném pracovišti. Jednou to byl problém, po druhé jen doktor konstatoval, že plod je starší :nevim: a pak si vyber :mrgreen:. Zavoláním nic nezkazíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
18.11.20 17:42

@Sue2008 Ahojky. Ano, Byla jsem právě 6.11. Prave se bojím volat, ať mi neřeknou, ze už nemám chodit 😅. Už se nemůžu dočkat. Raději tam cinknu 😍. Dekuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
18.11.20 18:21

Já šla 13+4 zcela plánovaně, objednali si mě tak dlouho dopředu. Krev taky nabírali až ten den, takže asi v pohodě. Zavolat tam můžeš, ale podle mě to není nutné. Screening ti udělají, proč by ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
18.11.20 20:18

@Kolicek95 Ahojky. Dobře moc děkuji za info. Stejně se tam asi nedovolám. Minule to byl celkem oříšek. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.11.20 09:44

Ahoj, já mě objednali plánovaně na screening na 13+4. Krev jsem tedy měla odebranou již týden a půl předem. No a na screeningu mi řekli, že už jsem 14+1. A všechno v pohodě, nikdo nic neřešil. Takže bych se toho moc nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
19.11.20 09:46

@hrooozen Ahojky. Super. Moc děkuji za zkušenost. :kytka: Nakonec jsem tam raději ráno zavolala a bylo mi řečeno, že b se to mělo ještě stihnout tak snad jo :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.11.20 17:51

Já bych věřila svému lékaři… I kdybyste to nestihla, byl by to pro vás velký problém? Neni to ani povinné a nevím, jak to máte financne, ale dá se udělat Nipt… Zjišťuji z krve matky dna plodu a zjisti vše… Pohlaví i vady.. Ale cena bývá 10-15 000 a nejsem si jistá, zda vůbec pojišťovna přispívá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
20.11.20 06:53

@Nick0000 Moc Vám Dekuji za informaci. To jsem nevěděla. Pro mě to problém určitě není, jenom se člověk chce ujistit, ten je vše v poradku a mimi je zdravé. Třeba se to stihne a bude a kdyby ne, pouvazuji u te možnosti, kterou jste mi psala. Dekujiii 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama