Sex v prvním trimestru

Anonymní
17.11.20 17:06

Sex v prvním trimestru

Je to citlivé téma, tak proto Anonymně, díky. :)
Jsem 8+4tt. od 6.tt šílené nevolnost, spavost, křeče v břiše, apod. Nemám vůbec chuť na sex, při pomyšlení mě bolí břicho ještě ještě více. Přítel to zatím chápe, ale taky nechci aby celé těhotenství trpěl. Jak jsem se to měly vy, co jste měly nevolnosti v prvním trimestru?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
17.11.20 17:24

Já sice nevolnosti měla minimálně, ale když ne přímo sex ve smyslu zásunu tak jinak ho uspokojit nezvládneš? např. orál nebo obyč ruční práce :) Z toho se ti momentálně taky dělá zle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
17.11.20 17:28

Tak otázka je, jestli akorát nemáš chuť a zvládneš se překonat nebo bys ho nejspíš při tom poblila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 17:35
@Pupipup píše:
Já sice nevolnosti měla minimálně, ale když ne přímo sex ve smyslu zásunu tak jinak ho uspokojit nezvládneš? např. orál nebo obyč ruční práce :) Z toho se ti momentálně taky dělá zle?

Ten orál mě pobavil. Já v prvním semestru měla problém snést v puse zubní kartáček, abych nevrhla :mrgreen: Pokud je zakladatelce blbě, tak to asi nebude ta pravá metoda.

Pro zakladatelku - v druhém trimestru to bývá lepší, vydrž. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
19727
17.11.20 17:38

@Pupipup oral pobavil :mrgreen: fakt to zvladnes delat, kdyz je ti na bliti? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
17.11.20 17:44

Ahoj, já jsem dneska 9tt. Normálně jsem velmi náruživá, máme rádi i různé hračky, hry, nikdy nemám dost 😀. Co jsem těhotná, děláme to mininálně. A to mi není zle. Prostě na to nemám chuť. Pokles libida může být jedním z projevů těhotenství a tak hrozně doufám, že ve druhém trim. to bude lepší… mrzí mě to samozřejmě hlavně kvůli manželovi… když už to děláme, tak si to navíc zdaleka tak neužívám jako předtím :,(.
Můj muž to naštěstí chápe a nijak se nesnaží si to “vynucovat” nebo vyčítat, na miminko se těší, krásně se o mě stará… o to víc je mi to pak líto :D
Musíme doufat, že to přejde a brzo to bude ok. Drž se!
P. S. Podobnou diskuzi jsem už někde viděla a neboj, nejsme v tom ani zdaaaaaaaleka samy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 17:50

@Pupipup promiň, ale momentálně je mi zle i z obyčejných piškotů. :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 17:52

@Nicole 1234 asi nevím zda přímo pozvracela, každopádně ty křeče v břiše jsou nepříjemné i v leže, 14dni jsem za den nesnedla normální jídla, takže mám břicho v hladové křeči…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 17:54

@Suelinda ja doufám, že vše bude v pohodě, úplně mě to vykolejilo z normálního života. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 18:22

@Suelinda
Já mám snížené libido po celé těhotenství :nevim:
Manžel naštěstí taky, teda pokud ta tuna cvičení, co teď dělá, není z tohoto důvodu :lol: ;)
Ne, já bych si i dala říct, ale manžel byl nervózní při zásunu - nechce se mu nabourávat „výsostné území“ mimina, takže u nás sex byl naposledy v prvním trimestru :zed: Ale zítra už mám termín porodu a pak už „jen“ šestinedělí :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
111
17.11.20 18:52
@Anonymní píše:
@Suelinda
Já mám snížené libido po celé těhotenství :nevim:
Manžel naštěstí taky, teda pokud ta tuna cvičení, co teď dělá, není z tohoto důvodu :lol: ;)
Ne, já bych si i dala říct, ale manžel byl nervózní při zásunu - nechce se mu nabourávat „výsostné území“ mimina, takže u nás sex byl naposledy v prvním trimestru :zed: Ale zítra už mám termín porodu a pak už „jen“ šestinedělí :dance:

Ty jo a děláte to alespoň nějak jinak? To si zase nedokážu představit, že bych ho nechala půl roku bez ničeho, to už by chybělo asi i mě 😀
Já to mám zatím tak, že libido nic moc a když to přijde, tak 5 minut, tak musíme buď konat nebo nic. Jednou těch 5 minut přišlo v 7 ráno, kdy spal, ale byl rád, že jsem ho vzbudila :lol:
Snad to doháníte jinak a po šestinedělí bude energie na to pořádně skočit! 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
17.11.20 19:00

@Suelinda vydrž do druhého trimestru. To jsem i v druhém těhotenství budila v noci manžela, protože jsem měla pořád chuť. A v prvním těhotenství ani nemluvím :oops: Pokud bude vše v pořádku, tak to určitě doženete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 19:01

@Suelinda
Bohužel nedoháníme, teda jako sexuálně. Mě to taky dost chybí, ale před těhotenstvím to bylo tak, že po deseti dnech jsem měla šílené erotické sny a byla jsem šíleně nevrlá :mrgreen: No a teď si na sex vzpomenu jen ve chvíli, kdy se mě manžel dotkne na mých erotogenních zónách, to si pak povzdechnu, že mi chybí (a kdyby moc chtěl, tak může začít), a ono nic :roll:
Ale aby to nevypadalo tak hrozně, tak každej den vstáváme s úsměvem pro toho druhého, pusou a objetím. I přes den se dost objímáme a večer taky usínáme až po povídání v objetí, takže intimity je u nás fakt hodně, jen ne té sexuální :nevim:
A i tak se dost těším po šestinedělí a doufám, že nám naše Malá nechá aspoň trochu prostoru :lol: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
111
17.11.20 19:04

@Sue2008 děkuji, snad to tak bude :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
17.11.20 19:04
@Anonymní píše:
@Suelinda
Bohužel nedoháníme, teda jako sexuálně. Mě to taky dost chybí, ale před těhotenstvím to bylo tak, že po deseti dnech jsem měla šílené erotické sny a byla jsem šíleně nevrlá :mrgreen: No a teď si na sex vzpomenu jen ve chvíli, kdy se mě manžel dotkne na mých erotogenních zónách, to si pak povzdechnu, že mi chybí (a kdyby moc chtěl, tak může začít), a ono nic :roll:
Ale aby to nevypadalo tak hrozně, tak každej den vstáváme s úsměvem pro toho druhého, pusou a objetím. I přes den se dost objímáme a večer taky usínáme až po povídání v objetí, takže intimity je u nás fakt hodně, jen ne té sexuální :nevim:
A i tak se dost těším po šestinedělí a doufám, že nám naše Malá nechá aspoň trochu prostoru :lol: 8o

A tak to má být :srdce:. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama