i větší mimča se dusí

3
21.10.04 12:18

i větší mimča se dusí

Moje skoro půlropční holčička je pořád plně kojená a od narození se při pití dusí. Já se děsim příkrmů. mam pocit že prostě neumí jíst. Někdy se dusí hrozně. Když byla malinká, tak se zakuckala a pak už nechtěla jíst, teď je to v pohodě. Dusí se sice strašně, ale jen co to vyprská tak se zase cpe. Co je větší, tak už to neřešim, nejdřív mě to ale děsilo a jí taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
27.10.04 20:07

Ahoj, možná je to mimo, ale aspoň trochu by mohla pomoci poloha při kojení. Snaž se, aby nebyla malá zakloněná, ale spíš nakloněná dopředu, aby jí mlíčko nestříkalo rovnou do krku. My s tím také míváme problém, hlavně na začátku, když je prs plnější. Když mlíčko stříká opravdu hodně a malá (Eliška) kucká, občas přiložím plínu a počkám až ten nejhorší proud opadne (to trvá asi 20 vteřin) a pak ji zas nechám papat. Neboj, to bude dobrý! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.04 21:05

Ahoj,

náš mladej byl nedonošený (34+2), pil z lahve a často se zakuckával, až to vypadalo na záchranku. Pak jsme přešli na příkrmy - dnes je mu rok a půl a stále jí pouze dohladka rozmixovanou stravu. Při všem ostatním se dáví. Ale co se týče množství, baští hodně. Hlavu si s tím lámaly i na slovo vzaté kapacity a nic. Prý je to následek krmení sondou v porodnici, čímž mu vyvolaly silný dávivý reflex.
Nu, a náš pediatr, hlava otevřená nakonec prohlásil: „No jo, vždyť von až mu bude padesát, taky bude jíst guláš v celku, viď prcku …“ A bylo.
Takže příkrmů se neboj, ono to nějak dopadne.

Evča

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama