ICloud

Anonymní
3.11.19 09:02

iCloud

Ahooj ;) Napred se omlouvám, jestli to je hloupa otazka. Mam iPhone a blbnou mi iMessage už delší dobu. Vzdycky jdou, pak nejdou a neukazujou se mi oznámení, proste nic. Zkoušela jsem restartovat, vypnout a zapnout aktivaci zpráv, ale taky nic. Mam u nich vykricnik :? Tak me tak napadlo kdybych se odhlasila z icloudu a znova prihlasila, jestli by mi zustaly všechny fotky co na něm mam? Nejsem si prave jista :D Nebo kdyby nekdo mel podobny problem, budu rada za jakoukoliv radu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.11.19 10:17

Fotky ti na cloudu zůstanou… Jinak teda pokud mi nefunguje iMessage a u zpráv je vykřičník, pak nemám data a nejsem na wifi… tudíž máš vždy stoprocentně dostupný internet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 10:41

@SibyllaTrelawney Dobre, dekuju :palec: No prave, ze mam. Jsem normalne doma na wifine, ktera funguje jak má ale tohle mi takhle blbne celkem casto :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3.11.19 13:30
@Anonymní píše:
@SibyllaTrelawney Dobre, dekuju :palec: No prave, ze mam. Jsem normalne doma na wifine, ktera funguje jak má ale tohle mi takhle blbne celkem casto :nevim:

A ten druhý člověk, kterému píšeš, spolehlivě data / wifi má? :) Mojí dceři, když si trdlo vymlátí data, můžu posílat jak chci a mám smolíka. Jinak v nastavení máš iMessage povolené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 14:43

@SibyllaTrelawney
Joo má, tak nevim čím to…v nastavení mi to pise „ČEKÁNÍ NA AKTIVACI“ a i když to tam nechám půl hodinu, tak se nic nedeje. Jedine se zkusim odhlasit a přihlásit znova na ID ale jsem z toho pekne naprdla :roll:
A s vasi dcerou to znaaaam z vlastni kuze :D a nebo zmeskany hovory, to je taky taky neco :D mamka vzdycky sili
A dekuju za pomoc :)

• Nahlásit
  • Citovat
10510
5.11.19 17:45

Zkusil bych stáhnout iTunes na počítač a připojit mobil. Na některé mobily jsou dostupné nové verze systému a ty jsou vyžadované. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama