Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj vsem
chtela jsem se zeptat, jestli nekdo z vas nevi, jake polohovani ve sportaku je u icoo vario a icoo pacifik? je to takova ta celonaklaneci houpacka jako byvala u targa nebo je to prijemnejsi polohovani zad a nohou zvlast, jako byvalo pocco?
kuju
já měla icoo flying e, předpokládám že to bude to samé, příp. podobné a zádičká šly polohoval samostatně až do lehu, a nožičky taktéž, od vodorovné polohy a do svislé jestli myslíš tohle
jojo to myslim
nikde jsem to na obrazku nevykoukala, icoo dela obe moznosti a ta celopolohovaci verze mi prijde nepohodlna
jizvíková píše:
jojo to myslimnikde jsem to na obrazku nevykoukala, icoo dela obe moznosti a ta celopolohovaci verze mi prijde nepohodlna
aha tak to nevím, já právě neměla přesně ten typ co jsi psala v dotazu, takže abych tě nezmátla