Icoo vario, pacifik, pocco, polohovani sportovni sedacky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 14.07.10 14:03
Icoo vario, pacifik, pocco, polohovani sportovni sedacky?

Ahoj vsem
chtela jsem se zeptat, jestli nekdo z vas nevi, jake polohovani ve sportaku je u icoo vario a icoo pacifik? je to takova ta celonaklaneci houpacka jako byvala u targa nebo je to prijemnejsi polohovani zad a nohou zvlast, jako byvalo pocco?
 kuju

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 14.07.10 15:32

já měla icoo flying e, předpokládám že to bude to samé, příp. podobné a zádičká šly polohoval samostatně až do lehu, a nožičky taktéž, od vodorovné polohy a do svislé jestli myslíš tohle

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 14.07.10 15:39

jojo to myslim :) nikde jsem to na obrazku nevykoukala, icoo dela obe moznosti a ta celopolohovaci verze mi prijde nepohodlna

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 14.07.10 15:49
jizvíková píše:
jojo to myslim :) nikde jsem to na obrazku nevykoukala, icoo dela obe moznosti a ta celopolohovaci verze mi prijde nepohodlna

aha tak to nevím, já právě neměla přesně ten typ co jsi psala v dotazu, takže abych tě nezmátla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >