Idividuální studium na střední

2
15.6.21 16:22

Idividuální studium na střední

Zdravim, jsem na stredni skole ve 3 rocniku. Jsem v 19 tt a v listopadu mam termim. Chtela jsem si teda pozadat o Individualni studium na pristi rok (4.rocnik) jenze reditel to odmitl s tim, ze mi individual neda ani kdybych byla na rizikovym, ze v zari mam normalne nastoupit pak si na zacatku skolniho roku mam udelat praxe (jsem na oboru agropodnikani, takze manualne narocna prace) pak ze by me teda maximalne 6 tydnu po porodu omluvili, ale pak ze mam zase nastoupit na denni studium a nebo prerusit. Prerusit urcite nechci, protoze v tom ani nevidim moc smysl, stejne bych se tam pak musela vratit na denni, coz bych casove nezvladala. Zajimave ale je ze mame na skole sportovce, kterym to umoznili. Nevim co mam tedy delat, jedine co me napadlo, tak prejit nekam kde mi to umozni… dekuji za pripadne rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
15.6.21 16:35

Je rozdíl mezi IV (individuální vzdělávání) - kde vím že na ZŠ, nevím jak na SŠ, je nutné vyjádření PPP (pedagogicko-psychologické poradny), podpis rodiče (zákonného zástupce) a oficiální žádost kterou najdeš na internetu. Potom je ještě IVP (individuální vzdělávací plán), který mají právě ti sportovci, každý to má nastavené různě, např. třeba jen přijdou udělat 4× ročně testy. Horší je, že i když máš veškeré papíry vyřízené stejně záleží jen na řediteli školy a pokud on je “padlý na hlavu” tak s tím nic neuděláš. Jedině přestup jinam.

Dám ti tady odkaz na 2 skupiny na FB kde se zkus poradit. Rozhodně ti tam poradí někdo odborně.

Příspěvek upraven 15.06.21 v 16:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
15.6.21 16:37

Tady jsou ty odkazy:

https://www.facebook.com/groups/reseni/?… - obrátila bych se primárně na tuto

https://www.facebook.com/…ivzdelavani/?…

Hodně štěstí jak v řešení problémů tak s miminkem ať vše dobře dopadne. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5764
15.6.21 18:09

Evidentně tam nechce těhotné studentky a myslí si, že školu stejně nedoděláš :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat