IKEA - co nakupovat

9577
31.7.13 09:57

IKEA - co nakupovat

Ahoj holky, zkusíme si tady poradit, co nakoupit v Ikei?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2948
31.7.13 10:01

:-o co potrebujes a chces, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
31.7.13 10:02

Já nevím, co je na Ikea tak choulostivého, že se téma zakládá anonymně :nevim: :? Nezdá se vám, holky, že už se v poslední době anonymy nadužívají i na úplné blbosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
31.7.13 10:04

Ahoj, to co potrebujes!
Mmch-proc anonym?? ;) co je na tom intimniho?

Příspěvek upraven 31.07.13 v 10:06

• Citovat
  • Upravit
9577
31.7.13 10:05

@Apaji a víš proč to ti anonymové dělají? protože cokoliv napíšeš, tak je to špatně.. já se neptala na názor o Ikei, ani na témata založená anonymními uživateli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9577
31.7.13 10:05
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
31.7.13 10:06

Tak každý asi potřebuje něco jiného, ne? Pak taky každý má jiný vkus atd.

Proč zadáváš dotaz anonymně? :roll: Bojíš se kritiky za dotaz? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24086
31.7.13 10:07

No ja doporucuju v Ikey koupit nabytek a doplnky, textil. I jidlo maji dobre..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11527
31.7.13 10:12

Ted nevim jestli se mam smat a nebo zvedat oci vsloup :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
31.7.13 10:14
@Anonymní píše:
@Apaji a víš proč to ti anonymové dělají? protože cokoliv napíšeš, tak je to špatně.. já se neptala na názor o Ikei, ani na témata založená anonymními uživateli..

Ikea mi nevadí, ale vadí mi číst vlákno, kde je jen samý anonym (protože všichni si mohou vzpomenout, že raději anonymně - stejné právo jako ty, aby je někdo nesepral byť za nic osobního) a už pak člověk neví, kdo je zakladatel, kdo jen odpovídal, kdo na koho reagoval, pak je to „anonym M, anonym B, zakl…“ a když někdo zapomene, je to guláš. Anonym by měl mít důvod, pak to respektuji. Takže promiň za OT, chtěla jsem pokecat, protože mám docela dobré věci z Ikea a plánuju tam zase nákup - proto jsem sem vlezla. Ale zbytečné anonymy mi vadí, takže zase padám :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.13 10:15
@Apaji píše:
Ikea mi nevadí, ale vadí mi číst vlákno, kde je jen samý anonym (protože všichni si mohou vzpomenout, že raději anonymně - stejné právo jako ty, aby je někdo nesepral byť za nic osobního) a už pak člověk neví, kdo je zakladatel, kdo jen odpovídal, kdo na koho reagoval, pak je to „anonym M, anonym B, zakl…“ a když někdo zapomene, je to guláš. Anonym by měl mít důvod, pak to respektuji. Takže promiň za OT, chtěla jsem pokecat, protože mám docela dobré věci z Ikea a plánuju tam zase nákup - proto jsem sem vlezla. Ale zbytečné anonymy mi vadí, takže zase padám :mavam:
:potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
31.7.13 10:19

WTF :?: :roll:

Myslíš, co mají v IKEA pro dítě? Nebo snad jaký nábytek? To snad musíš vědět ty… a oni mají i www stránky, tak tam si snad i můžeš vybrat ne?? :zed:

Jo a jak píše @pikola - i jídlo si můžeš vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
31.7.13 10:20
@Apaji píše:
Ikea mi nevadí, ale vadí mi číst vlákno, kde je jen samý anonym (protože všichni si mohou vzpomenout, že raději anonymně - stejné právo jako ty, aby je někdo nesepral byť za nic osobního) a už pak člověk neví, kdo je zakladatel, kdo jen odpovídal, kdo na koho reagoval, pak je to „anonym M, anonym B, zakl…“ a když někdo zapomene, je to guláš. Anonym by měl mít důvod, pak to respektuji. Takže promiň za OT, chtěla jsem pokecat, protože mám docela dobré věci z Ikea a plánuju tam zase nákup - proto jsem sem vlezla. Ale zbytečné anonymy mi vadí, takže zase padám :mavam:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
31.7.13 10:22

V Ikei? Nic. Jsou to levne sunty. A hlavne furt stejne, neoriginalni… :zed: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
31.7.13 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zkusíme si tady poradit, co nakoupit v Ikei?

A proc anonym??? Admini by ho meli zrusit! Akorat to furt nekdo zneuziva! A jestli se stydis, ze nakupujes v Ikei, tak nezakladej diskuze… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama