Ikea-dřevený stůl a židle,vaše zkušenosti...???

3963
7.3.10 07:43

Ikea-dřevený stůl a židle,vaše zkušenosti...???

chtěla jsem se zeptat,jestli máte někdo doma stůl a dvě židličky pro děti se sololitem s kombinaci masivu…http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072816…někdo tvrdí že právě sololit nevydrží…nebo koupit raději celé z masivu… ???http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10177668 je k tomu i stolek,částečně řešímě i finance…ikdyž rozdíl je jen 300,– poradíte ???? díky… :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3589
7.3.10 08:42

ahojki, měla jsem to a vlastně pořád máme u babičky. taky jsem měla strach, ale po třech letech je to pořád jako nové, když tedy pominu počmárání samozřejmě. Holka měla akorát zakázáno na stolek lézt a ani jsem neviděla ráda, když na židličku stoupala, nicméně i toto židličky přežily. Kupovaly jsme taky ve dvou letech. já bych do toho šla klidně znovu. A.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
522
7.3.10 10:29

ahoj, my pořídili stolek a ty židličky se sololitem a nemůžu si je vynachválit-levné a pžitom kvalitní! akorát jme masiv namořili a přelákli, a ta naše dračice u stolečku sedí pořád takže taky ta deska tak vypadá, ale cifem z toho dostaneš všechno,a i si stoupe na židličky a taky to vydrželi (a to neni žádná houžvička :-P ) takže vřele doporučuji :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3963
7.3.10 12:36

díky za doporučení,jsme fakt ráda i za tyto dvě odpovědi :wink: ,takže dnes je objednám přes švagrovou… :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3963
6.4.10 11:14

takže stůl i židličky už máme složené nějakou dobu a osvědčily se…zvykl si tam sedat a malovat,takže všem kdo váhají doporučuji a sololit vydží,zdá se to být pevné,malá židlička unese i mě a to nejsem drobek :oops: ,takže super...... :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
416
21.11.12 22:28

Dětský stůl+židle Ikea Latt

Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi a chci se zeptat, zda někdo tento stoleček http://www.mimibazar.cz/foto.php?… máte a jak jste spokojené?
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
498
21.11.12 22:31
@lennny píše:
Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi a chci se zeptat, zda někdo tento stoleček http://www.mimibazar.cz/foto.php?… máte a jak jste spokojené?
Díky

já mam ty z ikei drevene a jsou dost stabilní a syn i umi nasedat pekne sam aniz by se vyvrátila židlicka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
416
21.11.12 22:42
@Gzuza píše:
já mam ty z ikei drevene a jsou dost stabilní a syn i umi nasedat pekne sam aniz by se vyvrátila židlicka.

A stolek máte taky? Rozhoduji se totiž mezi celým ze dřeva nebo s tou deskou ze sololitu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
498
21.11.12 22:50
@lennny píše:
A stolek máte taky? Rozhoduji se totiž mezi celým ze dřeva nebo s tou deskou ze sololitu…

je to jako by masiv…fakt pevné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček