Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
chtěla jsem se zeptat,jestli máte někdo doma stůl a dvě židličky pro děti se sololitem s kombinaci masivu…http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072816…někdo tvrdí že právě sololit nevydrží…nebo koupit raději celé z masivu… ???http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10177668 je k tomu i stolek,částečně řešímě i finance…ikdyž rozdíl je jen 300,– poradíte ???? díky… ![]()
ahojki, měla jsem to a vlastně pořád máme u babičky. taky jsem měla strach, ale po třech letech je to pořád jako nové, když tedy pominu počmárání samozřejmě. Holka měla akorát zakázáno na stolek lézt a ani jsem neviděla ráda, když na židličku stoupala, nicméně i toto židličky přežily. Kupovaly jsme taky ve dvou letech. já bych do toho šla klidně znovu. A.
ahoj, my pořídili stolek a ty židličky se sololitem a nemůžu si je vynachválit-levné a pžitom kvalitní! akorát jme masiv namořili a přelákli, a ta naše dračice u stolečku sedí pořád takže taky ta deska tak vypadá, ale cifem z toho dostaneš všechno,a i si stoupe na židličky a taky to vydrželi (a to neni žádná houžvička
) takže vřele doporučuji ![]()
díky za doporučení,jsme fakt ráda i za tyto dvě odpovědi
,takže dnes je objednám přes švagrovou… ![]()
takže stůl i židličky už máme složené nějakou dobu a osvědčily se…zvykl si tam sedat a malovat,takže všem kdo váhají doporučuji a sololit vydží,zdá se to být pevné,malá židlička unese i mě a to nejsem drobek
,takže super...... ![]()
Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi a chci se zeptat, zda někdo tento stoleček http://www.mimibazar.cz/foto.php?… máte a jak jste spokojené?
Díky
@lennny píše:
Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi a chci se zeptat, zda někdo tento stoleček http://www.mimibazar.cz/foto.php?… máte a jak jste spokojené?
Díky
já mam ty z ikei drevene a jsou dost stabilní a syn i umi nasedat pekne sam aniz by se vyvrátila židlicka.
@Gzuza píše:
já mam ty z ikei drevene a jsou dost stabilní a syn i umi nasedat pekne sam aniz by se vyvrátila židlicka.
A stolek máte taky? Rozhoduji se totiž mezi celým ze dřeva nebo s tou deskou ze sololitu…
@lennny píše:
A stolek máte taky? Rozhoduji se totiž mezi celým ze dřeva nebo s tou deskou ze sololitu…
je to jako by masiv…fakt pevné