Imunitní systém

Napsat příspěvek
kaštinka
17.9.12 06:25

Však lidé na to časem přijdou, že očkováním prirozenou imunitu potlacuji a budují u děti pouze umělou imunitu na přesně ty kmeny, ktere jsou ve vakcíně. Nebo je to jinak? Pletu se? A budu se stále ptat, kdo ma z očkování opravdu profit? Farmaceutické firmy a jejich distributoři v bílém plášti.

• Nahlásit
  • Citovat
19503
31.1.13 10:38

Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo osobní zkušenost s černým kašlem u miminka do půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4912
4.2.13 22:19

Zajímal by mě názor zakladatelky diskuze na přidané látky ve vakcínách a jejich možný vliv na imunitní systém, děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nepřihlášená
8.2.13 12:50
@marca46 píše:
Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo osobní zkušenost s černým kašlem u miminka do půl roku.

7 měsíční, nevadí? Peklo s modráním, bezdeším, záchvaty otřesného kašle se zvracením. Očkované nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
19503
8.2.13 12:54
@Nepřihlášená píše:
7 měsíční, nevadí? Peklo s modráním, bezdeším, záchvaty otřesného kašle se zvracením. Očkované nebylo.

Nevadí, jsem ráda za každou zkušenost. To je mi moc líto. Kdy vás to postihlo? Byli jste v nemocnici a nebo jste to zvládli doma a jak dlouho vás to trápilo? Nechala bys naočkovat, kdybys věděla, že se to stane?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nepřihlášená
8.2.13 13:03

@marca46
Ono je to trošku jinak. Dítě je kamarádky. Byli v nemocnici 3 týdny, dokud se to neobešlo bez bezdeší. Je to 3 měsíce zpátky. Očkovat chtěla. Dr neočkovala - nebudu rozvádět proč.(jen doplním, že dítě je jinak zcela zdravé a normální).
Já vlastní děti očkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Nepřihlášená
8.2.13 13:06

Ještě osobně znám neočkovanou 10ti měsíční holčičku s pertussí, tam to ale bylo bez bezdeší, „jen“ promodrávala, nicméně taky 2týdny v nemocnici.
Předpokládám, že řešíš jestli očkovat nebo ne, že?

• Nahlásit
  • Citovat
19503
8.2.13 13:10
@Nepřihlášená píše:
Ještě osobně znám neočkovanou 10ti měsíční holčičku s pertussí, tam to ale bylo bez bezdeší, „jen“ promodrávala, nicméně taky 2týdny v nemocnici.
Předpokládám, že řešíš jestli očkovat nebo ne, že?

Chjo, to je něco. Řeším, jestli očkovat nebo né. Je to tak těžké rozhodování. Můžeš napsat, jaký je to kraj, kde bylo to onemocnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama