Imuno a snaha o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:12
Imuno a snaha o mimi

Ahoj holky, jsem uz zoufalá.. poraďte mi prosim - mela jstemorosim některá nepovedené pokusy iui a ketu? Ja jsem po prvním nepovedenym ketu a Dr mi udelala imuno - výsledek prý nedopadlo dobre čekám na kontrolu která bude az za 14 dni kde mi řekne podrobnosti…
co to muže byt? Ted jsem po druhým letu a čekám na 14 den na test…
holky co muže byt spátne s imuno - proč se nedaří :’(

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 24.11.17 21:17

@Oliinka Uf, asi bych mela byt empaticka, ale toto vubec nechapu. Ty mas rozhozenou imunitu a misto reseni problemu podstupujes dalsi ket? Dost casta je obrana organismu proti embryu, ale s tim ted jiz nic neudelas.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:30

@Cuddy ja byla v pondělí na druhým pokusu ket a Dr mi po výkonu jen tak mimoreci se zeptala, zda mi v caru dělali imuno rekla jsem ze ne a ona ze ať mi to preventivně udělají a hned ten den jsem jeste šla na krev.. a dneska mi volali ten to nedopadlo dobre a ze ať přijdu na konzultaci :( tak ne to dostalo na kolena ;( nevim proč mi tohle vyšetření neudělali před ivf :( jsem z toho špatná

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 24.11.17 21:37

@Oliinka Smankote, co to je za car? Na druhou stranu, imunologicke vysetreni ma nejaka pravidla, delat ho v den ketu nemusi byt to prave. Ono embryo je pro telo vzdy cizi element a telo se mu brani. Jen se mu nesmi branit moc, aby ho nezahubilo, ale urcita obranna reakce je v poradku. A po ketu bude tato obranna reakce proste vetsi nez par dni pred nim, kdy telo s embryem jeste nebojuje. Hlavu vzhuru a ver v to mrne, ktere v sobe mas. Drzim palce :kytka:

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:41

@Cuddy dekuju moc za podporu je to krásné číst tu posledni větu o mimi ve me :) no lež by to vyšlo… i kdZ uz mam zase blby pocit kvůli výsledkům imuno… nevim přesně co tam bude ale asi kortikoidy a různé injekce me neminou ;(
Je to car Apolinar :nevim:

Mallorka
Závislačka 2952 příspěvků 24.11.17 21:44

Můžeš mít např. zvýšenou bunecnou imunitu, Nk bunky, protilatky proto spermiím atd. Neboj, řešit se to dá léky. Nepanikar dokud nevis a klidne se to ted muze povest.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:50

@Mallorka dekuju moc!! Ja jsem se s tim nikdy nesetkala byl to pro me dneska šok :( předmětů rokem
JSem prodělala zamlkle tehu který skončilo v 7tt :( bylo to po přirozeným početí a jedno dítě již mam jsou mu 3roky a taky spontánně.. tak si pravé říkam či muže byt tahle najednou za problem kdyz se dříve povedlo…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 24.11.17 21:52

@Oliinka Kortikoidy nejsou nic hrozneho a injekce vubec nejsou nutne, casto staci anopyrin. Jsou to blbouni, ze ti neco takoveho volaji v techto napjatych dnech. Kasli na to, opravdu. Ja zastavam teorii, ze kdyby 100 zenam, ktere bezproblemove tehotni, udelali ruzna vysetreni tykajici se plodnosti, tak alespon u 30 z nich neco najdou. A jeste k tomu imunu. Ja jsem chodila do Gennetu a tam nekteri lekari na srovnanem imunu trvaji, ale jini, kteri maji obdobne vysledky ti priznaji, ze ono se stejne nevi, ja ta imunologie presne tu reprodukci ovlivnuje a ze oni pro nejaky prednison apod moc nejsou a radeji delaji ivf bez neho. Opravdu, kasli na to, snaz se myslet pozitivne.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 22:02

@Cuddy dekuju ti opravdu míč ta podporu :kytka:
Ja se pravdu snažila i po prvním nepovedenym ketu a po potratů :(
A doufala jsem a dneska jeste takováhle zprava.. to mas pravdu - proč takhle volají ale to oni asi musi… oni si asi nepamatuji ze jsem zrovna po ketu, proste jim přišli výsledky a volají.
Prednison jsem slyšela ale nevim co to je musím vygooglit ))
A jaky to je v gennetu? Pomohli ti tam k mimi? ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 24.11.17 22:08

@Oliinka Svym zpusobem nam pomohli, hlavne na zacatku udelaji vsecha vysetreni, imuno, geneticke, zkontroluji delohu a vejcovody… a az pak pristupuji k pripadnemu ivf. Ale to tebe jiz nemusi zajimat, snad jsi prave dneskem s ruznymi centry skoncovala.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 22:15

@Cuddy slyšela jsem ze se bere fortecortin je to strašně silný kortikoidy s plno nežádoucími účinky :( ja se toho strašně bojím :(

Mallorka
Závislačka 2952 příspěvků 24.11.17 22:19

@Oliinka ja mam třeba nizke amh. Pro CAR prakticky neplodna. Mám syna přirozeně a nyní jsem ce 31tt. Na imunoligii mi zjistili zvysene Nk bunky - 2 měsíce jsem brala prednison a hned se to povedlo.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 24.11.17 22:21

@Oliinka O tom jsem neslysela, spis se naopak berou slabounke davky po delsi dobu, ale opravdu slabe.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 22:32

Holky dekuju za podporu - pomohli jste mi :* budu klidně spát a čekat na kontrolu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama