Reklama

Imuno a snaha o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:12
Imuno a snaha o mimi

Ahoj holky, jsem uz zoufalá.. poraďte mi prosim - mela jstemorosim některá nepovedené pokusy iui a ketu? Ja jsem po prvním nepovedenym ketu a Dr mi udelala imuno - výsledek prý nedopadlo dobre čekám na kontrolu která bude az za 14 dni kde mi řekne podrobnosti…
co to muže byt? Ted jsem po druhým letu a čekám na 14 den na test…
holky co muže byt spátne s imuno - proč se nedaří :’(

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 24.11.17 21:17

@Oliinka Uf, asi bych mela byt empaticka, ale toto vubec nechapu. Ty mas rozhozenou imunitu a misto reseni problemu podstupujes dalsi ket? Dost casta je obrana organismu proti embryu, ale s tim ted jiz nic neudelas.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:30

@Cuddy ja byla v pondělí na druhým pokusu ket a Dr mi po výkonu jen tak mimoreci se zeptala, zda mi v caru dělali imuno rekla jsem ze ne a ona ze ať mi to preventivně udělají a hned ten den jsem jeste šla na krev.. a dneska mi volali ten to nedopadlo dobre a ze ať přijdu na konzultaci :( tak ne to dostalo na kolena ;( nevim proč mi tohle vyšetření neudělali před ivf :( jsem z toho špatná

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 24.11.17 21:37

@Oliinka Smankote, co to je za car? Na druhou stranu, imunologicke vysetreni ma nejaka pravidla, delat ho v den ketu nemusi byt to prave. Ono embryo je pro telo vzdy cizi element a telo se mu brani. Jen se mu nesmi branit moc, aby ho nezahubilo, ale urcita obranna reakce je v poradku. A po ketu bude tato obranna reakce proste vetsi nez par dni pred nim, kdy telo s embryem jeste nebojuje. Hlavu vzhuru a ver v to mrne, ktere v sobe mas. Drzim palce :kytka:

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:41

@Cuddy dekuju moc za podporu je to krásné číst tu posledni větu o mimi ve me :) no lež by to vyšlo… i kdZ uz mam zase blby pocit kvůli výsledkům imuno… nevim přesně co tam bude ale asi kortikoidy a různé injekce me neminou ;(
Je to car Apolinar :nevim:

Mallorka
Závislačka 2999 příspěvků 24.11.17 21:44

Můžeš mít např. zvýšenou bunecnou imunitu, Nk bunky, protilatky proto spermiím atd. Neboj, řešit se to dá léky. Nepanikar dokud nevis a klidne se to ted muze povest.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 21:50

@Mallorka dekuju moc!! Ja jsem se s tim nikdy nesetkala byl to pro me dneska šok :( předmětů rokem
JSem prodělala zamlkle tehu který skončilo v 7tt :( bylo to po přirozeným početí a jedno dítě již mam jsou mu 3roky a taky spontánně.. tak si pravé říkam či muže byt tahle najednou za problem kdyz se dříve povedlo…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 24.11.17 21:52

@Oliinka Kortikoidy nejsou nic hrozneho a injekce vubec nejsou nutne, casto staci anopyrin. Jsou to blbouni, ze ti neco takoveho volaji v techto napjatych dnech. Kasli na to, opravdu. Ja zastavam teorii, ze kdyby 100 zenam, ktere bezproblemove tehotni, udelali ruzna vysetreni tykajici se plodnosti, tak alespon u 30 z nich neco najdou. A jeste k tomu imunu. Ja jsem chodila do Gennetu a tam nekteri lekari na srovnanem imunu trvaji, ale jini, kteri maji obdobne vysledky ti priznaji, ze ono se stejne nevi, ja ta imunologie presne tu reprodukci ovlivnuje a ze oni pro nejaky prednison apod moc nejsou a radeji delaji ivf bez neho. Opravdu, kasli na to, snaz se myslet pozitivne.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 22:02

@Cuddy dekuju ti opravdu míč ta podporu :kytka:
Ja se pravdu snažila i po prvním nepovedenym ketu a po potratů :(
A doufala jsem a dneska jeste takováhle zprava.. to mas pravdu - proč takhle volají ale to oni asi musi… oni si asi nepamatuji ze jsem zrovna po ketu, proste jim přišli výsledky a volají.
Prednison jsem slyšela ale nevim co to je musím vygooglit ))
A jaky to je v gennetu? Pomohli ti tam k mimi? ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 24.11.17 22:08

@Oliinka Svym zpusobem nam pomohli, hlavne na zacatku udelaji vsecha vysetreni, imuno, geneticke, zkontroluji delohu a vejcovody… a az pak pristupuji k pripadnemu ivf. Ale to tebe jiz nemusi zajimat, snad jsi prave dneskem s ruznymi centry skoncovala.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 22:15

@Cuddy slyšela jsem ze se bere fortecortin je to strašně silný kortikoidy s plno nežádoucími účinky :( ja se toho strašně bojím :(

Mallorka
Závislačka 2999 příspěvků 24.11.17 22:19

@Oliinka ja mam třeba nizke amh. Pro CAR prakticky neplodna. Mám syna přirozeně a nyní jsem ce 31tt. Na imunoligii mi zjistili zvysene Nk bunky - 2 měsíce jsem brala prednison a hned se to povedlo.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 24.11.17 22:21

@Oliinka O tom jsem neslysela, spis se naopak berou slabounke davky po delsi dobu, ale opravdu slabe.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 24.11.17 22:32

Holky dekuju za podporu - pomohli jste mi :* budu klidně spát a čekat na kontrolu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >