Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
U inglesina zippy se mi zdají nepraktickéá kolečka na zimu do sněhu.Jaké máte zkušenosti?
Máte zkušenost s Inglesina Zippy?
Přidejte zkušenost s Inglesina ZippyJá ho měla na malého a byla jsem nadmíru spokojená.Pravda je,že malému byl v září rok a přes zimu už na kočáru moc sedět nechtěl,takže do parku a po okolí jsme courali pěšky…bydlíme v Praze a když jsem s ním v zimě cestovala někam dál,tak jsem měla to štěstí,že byl chodník odklizen nebo nebyl sníh vůbec ![]()
Výhodou pro mě bylo,že jsem ho sama lehce zvedla do tram.,bus…
U holky jsem měla Jané Carrera a ten byl ještě lepší
.....
všeobecně si myslím,že u těchto typů kočárků-golfové hole,ty kolečka jsou skoro nastejno ![]()
Já s ní ve městě také neměla problém, dokonce se už těším na zimu. Ale třeba u rodičů, kde je metr sněhu normální, jsem měla problém i se speedym, čili do normální zimy ok, rozhodně jsou to jedny z nejlepších golfek.