Inglesina Zippy a zimní zkušenosti

1
11.10.11 09:38

inglesina zippy a zimní zkušenosti

U inglesina zippy se mi zdají nepraktickéá kolečka na zimu do sněhu.Jaké máte zkušenosti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Zippy?

Přidejte zkušenost s Inglesina Zippy
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1192
11.10.11 10:45

Já ho měla na malého a byla jsem nadmíru spokojená.Pravda je,že malému byl v září rok a přes zimu už na kočáru moc sedět nechtěl,takže do parku a po okolí jsme courali pěšky…bydlíme v Praze a když jsem s ním v zimě cestovala někam dál,tak jsem měla to štěstí,že byl chodník odklizen nebo nebyl sníh vůbec :lol:
Výhodou pro mě bylo,že jsem ho sama lehce zvedla do tram.,bus…

U holky jsem měla Jané Carrera a ten byl ještě lepší :palec: .....

všeobecně si myslím,že u těchto typů kočárků-golfové hole,ty kolečka jsou skoro nastejno :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
11.10.11 13:21

Já s ní ve městě také neměla problém, dokonce se už těším na zimu. Ale třeba u rodičů, kde je metr sněhu normální, jsem měla problém i se speedym, čili do normální zimy ok, rozhodně jsou to jedny z nejlepších golfek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala