Internetové mámy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makca87
Echt Kelišová 7684 příspěvků 13.05.19 10:40
Internetové mámy

Ahoj maminky. Chtěla jsem se zeptat, zda vnímáte takové ty bio-maminky, či jak se jim říká, jako internetové mámy? :think:… Většina blogů a stránek mají ony a co není na internetu, jako by neexistovalo. Většina si myslím, že přestala používat zdravý selský rozum :think:?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4458 příspěvků 13.05.19 10:43

Co mě nezajímá, to nečtu. Řídím se svojí hlavou a ne blogem na internetu. Ať si každá svoje mateřství organizuje a prožívá, jak uzná za vhodné. Každá chce být tou nejlepší mámou pro své dítě, to máme společné všechny :mavam:

Jana525
Kelišová 5530 příspěvků 13.05.19 10:48

A ty mas nejaky patent na rozum ci co? Aby jsi posuzovala matky, ktere se chovaji zrovna jinak nez ty?
Jak bych je mela vnimat? Pokud nekdo dela neco jinak nebo ma jiny nazor, rada si to poslechnu a je jen na me, jestlsi si z toho neco vezmu nebo ne. Hlavne nikoho nikam nezaskatulkovavam.

09Veronika09
Kecalka 363 příspěvků 13.05.19 10:49

Já teda ani pořádně nevím, o čem mluvíš :-D bio máma si ještě dokážu představit, ale internetová? Jako že každý den přispívá někam na svůj blog?

Uživatel je onlinexammy
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 13.05.19 10:50

Je mi to uplne jedno, tyhle blogy nectu.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34756 příspěvků 13.05.19 10:51

Ony ale pouzivaji zdravy selsky rozum podle sveho nejlepsiho presvedceni, stejne, jako ty.

iTýnka
Kecalka 331 příspěvků 13.05.19 10:54

Co znamená pojem internetová máma? Jako že vychovává svoje děcko přes internet a jinak se mu nevěnuje nebo co?
Třeba já osobně na žádné odsuzování absolutně nemám čas. Když se něčím zaměstnáš, třeba ho nebudeš mít taky a tyhle malichernosti přestaneš řešit.

Makca87
Echt Kelišová 7684 příspěvků 13.05.19 10:54
@09Veronika09 píše:
Já teda ani pořádně nevím, o čem mluvíš :-D bio máma si ještě dokážu představit, ale internetová? Jako že každý den přispívá někam na svůj blog?

Ano. Dále většinu problémů řeší odkazy na nějaký článek, a tak. Když jim něco řekne starší generace, tak to přejdou a až když si to vygůglí na internetu, tak jim teprve dají za pravdu…

09Veronika09
Kecalka 363 příspěvků 13.05.19 10:56

@Makca87 aha :-D díky, já nechodím na žádné blogy ani nečtu žádné takové články, tak jsem nevěděla vůbec o co jde :-D

Makca87
Echt Kelišová 7684 příspěvků 13.05.19 10:59
@iTýnka píše:
Co znamená pojem internetová máma? Jako že vychovává svoje děcko přes internet a jinak se mu nevěnuje nebo co?
Třeba já osobně na žádné odsuzování absolutně nemám čas. Když se něčím zaměstnáš, třeba ho nebudeš mít taky a tyhle malichernosti přestaneš řešit.

O to nejde.. věnují se mu, ale všechno řeší přes internet ;). Některé tyto internetové/bio maminky mají deprese- proto to nevnímám jako malichernosti.

iTýnka
Kecalka 331 příspěvků 13.05.19 11:03
@Makca87 píše:
O to nejde.. věnují se mu, ale všechno řeší přes internet ;). Některé tyto internetové/bio maminky mají deprese- proto to nevnímám jako malichernosti.

Zajímavé, zajímavé. O tomhle čtu prvně

Jana525
Kelišová 5530 příspěvků 13.05.19 11:03

@Makca87 ty mas nejake problemy se svou snachou?

Makca87
Echt Kelišová 7684 příspěvků 13.05.19 11:07
@Jana525 píše:
@Makca87 ty mas nejake problemy se svou snachou?

To určitě ne :lol:… Ale mám spoustu takových kamarádek a známých. Tak mě to zajímalo, zda to tak vnímá i někdo jiný, kdo má takovou kamarádku třeba.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21139 příspěvků 13.05.19 11:07

Já to tak úplně neberu.
Ad zdravý selský rozum…ono je to těžký, něco nevim, tak se zeptám. A dneska je silná internetová komunita, takže je leckdy lepší se zeptat třeba zrovna tady ne emiminu, kde ti poradí třicet ženských z praxe, než o půlnoci volat svojí mámě, která měla miminko před čtyřiceti lety, půlku si nepamatuje, druhou půlku může mít dávno překonané informace… :nevim:
Já si nejradši sosám informace z více stran a pak se svým selským rozumem rozhodnu, co si z toho vezmu.
Víc by mi vadily některý ženský, který třeba jedou podle jednoho směru, jedné knížky, a odmítají se zamyslet nad tím, že jsou situace, na který není návod, nebo že nejde použít na každé dítě.
Ale osobně žádnou takovou neznám… :nevim:

LaraA
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 1 inzerát 13.05.19 11:08

@Makca87 nejak nechapu smysl diskuze… kazdy vychovává deti dle sveho nejlepšího vedomi a svedomi, různorodost je fajn, můžeš si vybrat, pokud potřebuješ inspiraci, nebo muzes vsechnio ostatni ignorovat… :nevim:

nebo jsi tu diskuzi zakládala jen kvuli tomu, abys tady zkritizovala skupinu mamin a cítila se potom lip? a nejsi nahodou internetová matka, kdyz to řešíš pres internet…? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama