Intimna otazka ohladom vaginy, uz som zufala

Anonymní
24.5.20 20:18

intimna otazka ohladom vaginy, uz som zufala

Mne je to trapne sa pytat taketo veci, ale neviem, kamosiek sa to proste nechcem pytat :( tak sa hanbim…
proste zeny, ja mam okolo 30 ky, sex som mala v zivote iba parkrat aj to tak divne, bolelo ma to, tlacilo, partner do mna nedokazal ani poriadne vojst citam na nete zevagina sa dokaze natiahnut, ze ma 8 cm aj viac :O ale proste ja si tam vložím sotva jeden prst aj to na 4- 5 cm viac istotne nie. Dalej to uz nejde. A ked skumam krcok maternice, tak je proste strasne nizko polozeny prakticky ihned pri vstupe do posvy, to je normalne? Za gynekologom sa to ist pytat mi je trapne, on ked som raz bola na vytere, mi nepovedal nic, ze by som bola nejaka deformovana alebo co :/ urobil mi klasicky vyter na mykozu, prehmatal prsniky, spravil sono maternice na bruchu, vsetko bolo ok, uz to bolo pred rokmi, kedze nemam sexualnych partnerov, ani ine problemy, ci menstruacne tazksoti, nenavstevujem, ale minule som sa zacala nad tym zamyslat, ze ako je toto mozne? ked to pisu na nete inak a ja to mam inak ako to mate, prosim vy? naozaj neviem, mi je to trapne sa to pytat, ale :roll: :,( sa pytam samej seba preco je ten krcok tak strasne nizko polozeny hned proste pri vchode do vaginy a tiez ci nemozem byt este panna alebo co : 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

LD1
173
24.5.20 20:25

To, že nemáš sexuální partnery, neznamená, že máš zanedbávat prevenci. Stejně tě musí vidět doktor, tady ti těžko někdo pomůže ten problém vyřešit, že…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3479
24.5.20 20:31

Ani se mi nechce cokoliv radit nekomu, kdo si neváží sveho zdravi a nechodi na tak dulezite prevence…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12267
24.5.20 20:33

Nechápu, ze nechodíš na prevenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
24.5.20 20:33

Koukej začít chodit na preventivní prohlídky! To je úplně jedno, že nemáš sex a máš pravidelnou menstruaci, na prevenci se nechodí kvůli tomu, že někdo žije sexuálním životem!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
24.5.20 20:46

Já bych se prostě zeptala doktora na prohlídce. Tak jak jsi to vylíčila tady, tak mu to pověz. On asi dokáže posoudit, co je v rámci normy. Jinak problém teoreticky mohl být i na druhé straně - partner moc velký :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:01
@Anonymní píše:
Mne je to trapne sa pytat taketo veci, ale neviem, kamosiek sa to proste nechcem pytat :( tak sa hanbim…
proste zeny, ja mam okolo 30 ky, sex som mala v zivote iba parkrat aj to tak divne, bolelo ma to, tlacilo, partner do mna nedokazal ani poriadne vojst citam na nete zevagina sa dokaze natiahnut, ze ma 8 cm aj viac :O ale proste ja si tam vložím sotva jeden prst aj to na 4- 5 cm viac istotne nie. Dalej to uz nejde. A ked skumam krcok maternice, tak je proste strasne nizko polozeny prakticky ihned pri vstupe do posvy, to je normalne? Za gynekologom sa to ist pytat mi je trapne, on ked som raz bola na vytere, mi nepovedal nic, ze by som bola nejaka deformovana alebo co :/ urobil mi klasicky vyter na mykozu, prehmatal prsniky, spravil sono maternice na bruchu, vsetko bolo ok, uz to bolo pred rokmi, kedze nemam sexualnych partnerov, ani ine problemy, ci menstruacne tazksoti, nenavstevujem, ale minule som sa zacala nad tym zamyslat, ze ako je toto mozne? ked to pisu na nete inak a ja to mam inak ako to mate, prosim vy? naozaj neviem, mi je to trapne sa to pytat, ale :roll: :,( sa pytam samej seba preco je ten krcok tak strasne nizko polozeny hned proste pri vchode do vaginy a tiez ci nemozem byt este panna alebo co : 8o :think:

Dr by problém našel. Nechodit k němu je dost risk.. Že nemáš styk neznamená, že nemáš chodit na prevenci.
U tebe spíš proběhl jen pokus o styk.. Normálně by to asi dopadlo jinak.. A od toho dr je, aby ses ptala atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:15

Mě sex také dost dlouho bolel… prostě jsem se neuměla uvolnit a i když se mi to líbilo…manžel byl pozorný i tak jsem se vždy „stáhla“a bylo to bolestivé. Rešila jsem i s gynekologiem, ale podle něho jsem byla v pořádku.
Spravilo se to až postupem času a teď už je to úplně v pohodě.
Zkus použít i lubrikační gel.

• Nahlásit
  • Citovat
651
24.5.20 21:29

Podivej, podle me nemas zadnou anomalii. U sexu je to tak, ze tomu musis prijit na kliub, neni to tak, ze hned prvni, druhy nebo treti sex je uzasny…kdybys mela staleho partnera, tak byste na to prisli. Cipek se muze zdat dole, pri sexu se „posune“ nahoru…fakt myslim, ze ti nic po fyziologicke strance neni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
24.5.20 21:50

Moc jsi toho nenapsala, najdi si pojem vaginismus, jestli to na tebe sedí, uvidíš. Existují na to pomůcky, jak se z této poruchy dostat. Poradí i gynekolog. Proč by ses ho neměla zeptat? Ve 30 se snad už nestydíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 23:10

Prosim neriesite tu toho gynekologa :(
ja sa fakt bojim, a dokonca som aj…akoze…bola, ale ma to strasne bolelo unho :(
myslite, ze mozem byt este panna?:O no mna to strasne bolelo, preco ma to boli?:(
ved som bola uvolnena a aj namazana vsetko :(
a ten cipok je strasne blizko vchodu a je tam strasne velky :( a vobec sa mi to nepaci, preco je to tak blizko :( a tym padom moja vagina meria max 3 -4 cm..:( nechapem :,( :,( :nevim:
no a pravidelny sex nemavam, kedze nemam partnera, z ulice nejako nestiahnem aby som si :kytka: vykusala zasulozit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.5.20 23:12

Celkom som vydesena z tej dlzky vaginy, taka kratka a taka uzucka :O len na jeden prst a som vydesena aj tiez z toho- cipku, ved to by malo byt daleko :O

• Nahlásit
  • Citovat
1853
24.5.20 23:14

A co vlastně čekáš, že ti tady někdo řekne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 11:48

@MrsNorris ze proste ci som ja vadna, alebo ci to je bezne a mate to aj vy zeny tuna :( to chcem zistit nejako proste, ci mam nejaku anomaliu alebo co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
874
25.5.20 15:15
@Anonymní píše:
@MrsNorris ze proste ci som ja vadna, alebo ci to je bezne a mate to aj vy zeny tuna :( to chcem zistit nejako proste, ci mam nejaku anomaliu alebo co :roll:

Uz jsi objednana na gyndu? Doktor ti to rekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama