Iphone - jak dlouho ho máte?

Anonymní
15.4.20 23:32

Iphone - jak dlouho ho mate?

Ahoj vsichni, mam otazecku na vas, které taky vlastníte iPhone :lol: jak dlouho uz ho mate? funguje porad perfektně? jak dlouho myslite, ze vydrzi? ja mam napriklad ten svuj druhym rokem a jede porad na jednicku, a to mam SE. K androidu bych se nevratila (samozrejme, protoze ted na to mam finance, co ja vim, co bude za rok :P ).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1596
15.4.20 23:36

Mam 4 roky. Je super. Nechápu jak jsem bez nej mohla být. Ta investice se mi jakoby vrátila. Dokud pojede nehodlám se ho vzdát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
15.4.20 23:38

Prvni jsem mela deset let, mame ho doma a funkční porad je a druhy ted druhy rok, koupil mi ho muz, abych mela novější typ. Absolutně nevim jake to je cislo, kritérium pro me je velikost přístroje, resp malost, aby se vešel do kapsy kalhot a to splňuje.

Android na Samsung mam sluzebni telefon a je to kram…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
15.4.20 23:39

Taky mam SE a super :-) uz pres dva roky a slape jak ma.
A vydrz baterie mate ok? Me nekdy zlobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32945
15.4.20 23:41

Mam 7 asi tri roky. Jede porad vyborne, ale rada bych ho uz vymenila za nejnovejsi model. Hodne fotim a ty fotky se nedaji srovnat. Ale az mi odroste batole, ktery mi tim furt hazi. Kdyby takto hazelo s tel za 35 tis, to bych nebyla rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.20 23:45

@Terodaktil vydrz celkem v pohode, nabijim obvykle 2× denne, ale ne do 100%. Hlavne mam porad zaple data, takze se mi vybiji rychleji. Akorat me trapi iCloud, tam mi uz rok dochází misto :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.20 23:49

Já mám od Vánoc iPhone Xr a nikdy bych nemenila..predtim jsem nikdy iPhone neměla, vystřídala jsem Značky huawei, samsung a vždycky to byl kram kterej se furt sekal..iPhone se mi ani jednou nesekl a načítání stránky či aplikace trvá asi 2 vteřiny :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
15.4.20 23:52

Asi 6 let, menim pravidelne po cca 2 letech, zacinala jsem u 4, nyni mam 8 druhym rokem - spokojenost… mohu znat duvod dotazu? ono hodne zalezi i na variante modelu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.4.20 23:54

Mám zánovní dva roky (6s), nejlepší mobil co jsem kdy měla. Jen baterii budu muset vyměnit. Největší výhodou asi je, ze je plno servisů a vymění display či baterii na počkání. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
16.4.20 00:03
@Rezie139 píše:
Mám zánovní dva roky (6s), nejlepší mobil co jsem kdy měla. Jen baterii budu muset vyměnit. Největší výhodou asi je, ze je plno servisů a vymění display či baterii na počkání. :palec:

jj, to je snad jedina nevyhoda iphone, ze jsou „casovane“ :-( ja prvni taky kupovala, kdyz jiz model byl 3 roky na trhu a rovnez ten samy problem s baterii. kdyz se podivas do nastaveni, zjistis, kdy byl nahran OS a od te doby je baterie v provozu. ntb iPhone mel veliky problem s kodaci zivotnosti dilu, prohral to i u US soudu a musi platit odskodne uzivatelum… posledni 2 roky si kupuji jen aktualni modely a problem s baterii odpadl… ale i pres toto minus Iphonu jsem k nemu stale loajalni… zrovne u tve rady to byl tusim ten nejvetsi problem: https://www.idnes.cz/…_mob_tech_jm

Příspěvek upraven 16.04.20 v 00:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.20 00:03

@markytka3 Ptam se, protoze jsem se bavila s kamarádem, ktery si kupuje temer kazdy iPhone ktery vyjde, aby mel ten nejnovejsi :D. Ja jsem toho názoru, dokud mi jede a neseka se, zustanu u jednoho:) ale každého vec, on je blazen do apple produktu, je to jeho koníček :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32945
16.4.20 00:11

@markytka3 a jak dlouho ti vydrzi baterie u tech nejnovejsich modelu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
16.4.20 00:11
@vecne.slunickova píše:
@markytka3 Ptam se, protoze jsem se bavila s kamarádem, ktery si kupuje temer kazdy iPhone ktery vyjde, aby mel ten nejnovejsi :D. Ja jsem toho názoru, dokud mi jede a neseka se, zustanu u jednoho:) ale každého vec, on je blazen do apple produktu, je to jeho koníček :mrgreen:

tak to je rozumne, ono hodne zalezi k cemu jej pouzivas. me treba kvalitni a rychly mobil zivi, je fakt, ze do kabelky vzdy pribaluji powerbank :-)… kdyz to vezmu z pohledu business a uzivatele 4funs - syn ma 2 roky samsunga tehdy dobre tridy, dceri 6let jsem k vanocum koupila 7mi ckoveho iphone, vyuzivaji stejne aplikace a hry a vidim sekundovou odezvu pri nacitani, kvalite fotografii, nataceni na tiktok aj… samozrejme, syn na to prisel taky :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
16.4.20 00:17
@veria píše:
@markytka3 a jak dlouho ti vydrzi baterie u tech nejnovejsich modelu?

hodne zalezi na jeho vyuzivani - jak jsem zminila, musim byt neustale online, pouzivam aplikace narocne na system a vydrti max. 12hod prace. jdu-li spat s 20procenty, rano tam mam 15%. kdyz pracuji tak nabiji tak po 8mi hodinach. ale treba jedu-li pres waze a nenabijim, zchrousta mi to za 2 hodiny 40% kapacity… ono fakt nelze spotrebu vs. kapacitu baterie generalizovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
16.4.20 00:27

Manžel má mobil tři roky, ram nedostačují, baterka chcípá. Zpomaluje. Šéf má mobil dva roky a je ze systému otrávený, nespokojený. Předchozí iPhone zpomaloval a to ho štvalo.

Jsem androidista a nikdy se mi nestalo, že by se sekal. To chlapům ani ty iphony, ale řvou že nezvládají.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat