Dodávání zásilky Alza

13.4.20 22:17

Dodávání zásilky Alza

Dobrý den, pravě čekám na zásilku z Alzy. Objednávala jsem v neděli 12.4 a při objednávce psali, že to dojde v úterý 14.3. Kamarádka mi řekla ať počítám s tím, že mi to dojde ve středu 15.3, že tam mají někdy nějaké chyby a tak ať s tím moc nepočítám. Ano je to taková banalita, je to jeden den. Ale zajímaly by mě vaše názory a zkušenosti, jestli to tak někdo měl a nebo jestli to co napíšou je skutečně pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2318
13.4.20 22:23

Za mě vždy jen dobrá zkušenost, objednávali jsme hodně věcí, komunikuji, člověk má přehled, jsou rychlí, záleží jak platíš, my vždy platili předem na účet a dodání max do tří dnů. Je možný že teď to bude horší, když je taková situace, ale neboj přijde to, jak říkám, my vždy spokojeni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
13.4.20 22:25

Já jsem objednávala do Alza boxu a přivezli to dokonce dřív…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 22:26

@onajeblond Platila jsem předem přes učet a psali že to přijde zítra, tak snad to tak bude, jinak dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 22:27

@Ba-stet No právě dneska jak byl ten svátek, to určitě měli všichni volno.. tak si říkaám kdy to jako stihnou když na to měli jen zbytek te neděle a v uterý už to budu mít doma.. tak to je superr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
13.4.20 22:28
@Anonymni holcina píše:
@onajeblond Platila jsem předem přes učet a psali že to přijde zítra, tak snad to tak bude, jinak dekuji moc

Jo tak v tom případě ano, když ne zítra tak středa určitě, nám chodí i SMS od pošty že přebrali balík, tak je přehled. Není vůbec zač :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8832
13.4.20 22:46

@Anonymni holcina Minuly tyden nam vezli pracku s mikrovlnkou a privezli je o den driv, o cemz nas telefonicky informovali. Pokud jsrm wi driv neco objednavala na vydejni misto, vzdy to prislo tak, jak melo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 23:09

@Hoa Mai Tak to jsem ráda, děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
14.4.20 05:28

Osobně čekám už přes dva týdny na věci, o kterých psali, že jsou skladem. Každý den jen příjde zpráva s pozdějším datem doručení. Do toho už minulý týden volal kurýr, že to veze, ale pak volal, že to vlastně neveze („vydali mi jen část objednávky, tak vám ji nemůžu předat.“)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
14.4.20 08:35

@Hoa Mai
Prosím tě, když Vám vezli pračku, donesli ji až do bytu? Nebo jen před dveře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8832
14.4.20 10:25

@Agnees Do bytu. A starou odnesli taky z bytu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat