Iphone - jak dlouho ho máte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1388
16.4.20 00:28

Měla jsem 5s asi 5 let, pak jsem ho dala dceři a koupila si 8plus. Takže 5s jede už 7 let a s osmičkou jsem max spokojená. Vždycky už si budu kupovat jen iphone. Máme i ipady a apple TV. Tomu člověk prostě propadne. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6640
16.4.20 00:33
@Katastrofaobecna píše:
Manžel má mobil tři roky, ram nedostačují, baterka chcípá. Zpomaluje. Šéf má mobil dva roky a je ze systému otrávený, nespokojený. Předchozí iPhone zpomaloval a to ho štvalo.Jsem androidista a nikdy se mi nestalo, že by se sekal. To chlapům ani ty iphony, ale řvou že nezvládají.

jak jsem psala vyse, zalezi na modelu, ktery si poridi a taky, jak moc zesekaji RAMku. nekdy staci obycejna preinstalace, veci ukladat na iCloud, aj. vychytavky… opravdu nezalezi na datumu, kdy jej koupi, ale na prvni instalaci OS… pokud ty pouzivas svuj mobil jen na emimino, fcb, email, tak to staci i nizsi rady mobilu (nic ve zlem). pokud tvuj sef jej pouziva na bazi business, tak fakt 5tkovy iphone v dnesni dobe nestaci, opomenu-li o aktualizaci sw

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
16.4.20 04:12

U iPhone jsem cca už asi 6let… měla jsem 4s,5s,6s a nyní druhým rokem 7 a neměnila bych. Tel jede stále tak jak na začátku, bez žádných problému. Baterka ze 100% má po dvou letech 89% 😅 takže jak nekteri nadávají ze to jsou pálky… jsou, ale :srdce: vyplatí se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4488
16.4.20 07:19

Mám 8 skoro 2 roky a miluju ho :) mám ten speciální červený, kdy se přispívalo na HIV… takže se mnou bude, dokud neumre :lol: baterka jde… ale každou noc ho nabíjím.

Manžel po mě podělil 6, chtěl vyzkoušet iPhone, takže ten teď běží paty rok, musela se akorát vyměnit baterka a šlape úplně normálně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
16.4.20 10:09

Mám stejný telefon, v březnu to byly dva roky, co jsem ho pořizovala. Jsem s ním spokojená, funguje taky pořád dobře, měnit ho za jiný nehodlám. Jak dlouho mi ještě vydrží, to netuším, snad dlouho. Ale já jsem taková, že hrozně nerada měním technické vymoženosti - předchozí Nokii jsem měla přes osm let a vzdávala jsem se jí s těžkým srdcem, notebook mám teprve druhý (první fungoval asi sedm let, druhý mám už taky víc jak pět) a přistupuju tak ke všemu. Dokud to funguje, nové si nepořizuju.
Jo a baterka je zatím v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
17.4.20 20:16

Funguju komplet v Apple. Mám iPhone XS asi rok a půl (co vyšly), obnovu zatím neplánuji. Předtím 4 roky iPhone 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 10:32

Měla jsem kdysi 3gs, poslední kulatá záda…ale neustále se sekal a padaly app, tak jsem přes samsungy skoncila u huawei..a naprosta spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat