Iscare? - uměle oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slejvinka
Nováček 2 příspěvky 12.12.17 00:15
Iscare? - uměle oplodnění

Ahoj holky,

s partnerem podstupujeme uměle oplodnění v Iscare - bohužel nemám vaječníky a tak pro mě není jiná cesta.
Chtěla jsem se zeptat, jaké mate zkušenosti? Zda to vyšlo na poprvé, přístup, lze to nějak ovlivnit, aby se zadarilo?

Díky moc :oops:

Reklama

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 12031 příspěvků 12.12.17 07:57

@Slejvinka ahoj myslim ze výsledek ovlivnit trochu lze, cvic mojzisovku, nestresuj se chmury Me myslím i pomohl Fraxiparin Neupinej se na myšlenku ze to vyjde neb ani IVF neni stoprocentní Když ti nebudou sedět doktori změn centrum Hlavni je tvá psychická pohoda Preji hodne štěstí Andrea a Anna (4.5) 5.ivf

HanHa
Závislačka 2687 příspěvků 12.12.17 10:14

My máme z Iscare syna - na první pokus IVF, teď jsem po ET také v Iscare. Za mě doporučuju. Druhou IVF jsme zkoušeli v Pronatalu a odtamtud jsme utíkali až se nám prášilo za patami.

Slejvinka
Nováček 2 příspěvky 12.12.17 14:01

@HanHa
Tak to je super, ze Vám to vyšlo na poprvé :oops: Ja podstupuji IVF úplně poprvé, tak z toho mám takové smíšené pocity, ale Vas komentář mě uklidnil.
Budu držet palce, ať se i podruhé zadari :oops:

HanHa
Závislačka 2687 příspěvků 12.12.17 18:05

@Slejvinka děkuji a nápodobně :) v Iscare jsem narazila jen na príma doktory i sestry, na vše se vyptejte, vše vám vysvětlí. V jaké jste fázi? už jste byli na vstupní konzultaci?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama