Iscare? - uměle oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slejvinka
Nováček 2 příspěvky 12.12.17 00:15
Iscare? - uměle oplodnění

Ahoj holky,

s partnerem podstupujeme uměle oplodnění v Iscare - bohužel nemám vaječníky a tak pro mě není jiná cesta.
Chtěla jsem se zeptat, jaké mate zkušenosti? Zda to vyšlo na poprvé, přístup, lze to nějak ovlivnit, aby se zadarilo?

Díky moc :oops:

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 12.12.17 07:57

@Slejvinka ahoj myslim ze výsledek ovlivnit trochu lze, cvic mojzisovku, nestresuj se chmury Me myslím i pomohl Fraxiparin Neupinej se na myšlenku ze to vyjde neb ani IVF neni stoprocentní Když ti nebudou sedět doktori změn centrum Hlavni je tvá psychická pohoda Preji hodne štěstí Andrea a Anna (4.5) 5.ivf

HanHa
Závislačka 2705 příspěvků 12.12.17 10:14

My máme z Iscare syna - na první pokus IVF, teď jsem po ET také v Iscare. Za mě doporučuju. Druhou IVF jsme zkoušeli v Pronatalu a odtamtud jsme utíkali až se nám prášilo za patami.

Slejvinka
Nováček 2 příspěvky 12.12.17 14:01

@HanHa
Tak to je super, ze Vám to vyšlo na poprvé :oops: Ja podstupuji IVF úplně poprvé, tak z toho mám takové smíšené pocity, ale Vas komentář mě uklidnil.
Budu držet palce, ať se i podruhé zadari :oops:

HanHa
Závislačka 2705 příspěvků 12.12.17 18:05

@Slejvinka děkuji a nápodobně :) v Iscare jsem narazila jen na príma doktory i sestry, na vše se vyptejte, vše vám vysvětlí. V jaké jste fázi? už jste byli na vstupní konzultaci?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >