Ivf + isci

Anonymní
20.9.20 20:16

Ivf +isci

Ahojky, chtela jsem se zeptat zda nekdo tady zkousel Ivf +isci? Zajimal by me postup, cena… zkusenost dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68
20.9.20 21:46

:mavam: pripojim se k dotazu :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
20.9.20 21:47

Ahoj, my jsme měli ivf s isci. Po odebrání vajíček pichli spermie přímo do vajíček a nemuselo se čekat až se nějaká spermie dostane do vajíčka sama. Mě teda odebrali 44 vajíček a všechny jsme tak nechali oplodnit a stalo to 8 000,– za všechny. Pak jsme si zaplatili i prodlouženou kultivaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
20.9.20 23:04

Měli jsme IVF s ICSI pokaždé (7 cyklu)
Cena bude v každém CAR jiná. U nás to bylo tedy víc, než u @Klara0225 a to jsem jich měla skoro o 40mene :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
20.9.20 23:06

@HandulkaK no taky to bylo po tom odběru pěkný zahul 😂 nehorázně bolest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
21.9.20 06:58

@Klara0225 muzu ti říct, ze ono 11ks úplně stačí. :mrgreen: A tenkrát jsem měla 18 domu jsem pomalu lezla po čtyřech a za pět hodin už jsem byla v nemocnici. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
21.9.20 07:08

@HandulkaK tak to pro mě byla nejhorší cesta autem pak domu po odběru. Vybrali jsme centrum co máme něco přes hodinku od nás. No ae každý vymol na cestě byl v tu chvíli hrozný 😂 naštěstí to asi po 3 dnech už bylo lepší a do nemocnice nebo tak jsem nemusela 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
21.9.20 13:38

@Klara0225 tyyjo, fakt všech 40? 8o z minulé stimulace mi z 26 oplodňovali 7 a hned jsem byla o 6tis lehčí :lol:
Jinak vím, že je to mimo téma. Ale teď mám v sobě přes 40 před punkcí. Jak jsi to zvládala? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
21.9.20 17:13

@Asky jj měla jsem 44 vajíček. Já mám syndrom polycystickych ovarii, tak jsem měla nízké dávky na stimulaci a i tak jsem měla hooodne vajíček. Mě nic nebolelo jak jsem si pichala hormony. Žádný problém nebyl jen po tom odběru to celkem bolelo, protože přece jen byly dost nafoukle vaječníky při takovém množství, ae tak 3-4 byla bolest a pak už se to dalo v klidu. Stejně mi jich z takového množství zůstalo jen 8. Jedno mi zavedli a 7 jich máme ještě zmrazenych a celé ivf s mrazením a isci nás vyšlo na 30 000,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
21.9.20 19:13

@Klara0225 mám stejný problém. :oops: jen teď tedy dvojnásob ovarií a stimulace mě vždy zkolí posledních pár dní8o dostala jsem preventivně proteiny a k tomu dostinex a po odběru mě čekají injekce na ředění krve, tentokrát si mě tam radši i nechají přes noc :roll: proto se ptám, zda se mám bát. Jinak to jsi měla celkem drahý, ale zase více vajíček :srdce: my platili těch 6tis + zmražení 5tis+ druhé zavedení 5,5tis ale z 2 nic se nechytlo.. takže teď už čekáš na test? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
21.9.20 19:33

V našem caru stojí ISCI 3000 za jedno oplodňované vajíčko, 8000 do 10 vajíček a pak každé další navíc nad těch 10 je za dalších 800. My jsme dvakrát oplodňovali touto metodou a vždy se podařilo oplodnit 100% vajíček (jestli se pak embryo uchytilo nebo ne, to je věc jiná a se způsobem oplodnění to zřejmě nijak nesouvisí).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
21.9.20 20:58

@Asky my platili 15 000 jen to mrazení, protože jsme jich měli 8. Vkladali mi pak jedno rozmrazene v květnu a hned se podařilo. Teď jsem 21tt, ae bohužel mi odtekla plodova voda, tak mě čeká předčasné ukončení těhotenství :( ae nevzdáváme se a co nejdřív si pojedem pro dalšího mrazacka. Jako za mě mužu říct, že ty první 3-4 dny to bylo fakt hrozné ta bolest a i proto, že jsme jich měli tolik, tak nám ET nedovolili ať si tělo odpočine a šli jsme až za dva měsíce na KET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
21.9.20 21:00

@Asky jen jsem špatně napsala tu cenu. Celkově jsme dávali 30 000 ae jen 15 000 stalo to mrazení když jich bylo tolik. Nějaký malý doplatek za leky+isci+prodloužená kultivace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
22.9.20 00:20

@Klara0225 jo takhle.
Ale myslím, že máš velké šance, když už se jednou chytlo a hlavně hned.
Tyyjo..Kdyby to šlo, ráda bych měla ket už v říjnu :oops: ale teď mám trochu obavy..
Mě říkali, že ovária vylučují žluté tělísko a s takovým množstvím kdyby se těhotenství zadařilo, mohly by nastat problémy a museli by si mě tam nechat, takže taky až ket. Dokonce po 2 pokusech jsem přemýšlela, zda nevyzkoušet embryoglue ale nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
22.9.20 07:02

@Asky embryoglue ani nevím co je 😂 to nám nenabizeli. Nám dali embryjko do nějaké látky díky které se přichytit na stěnu dělohy a neodplave jak by. No nás teď čeká hlavně genetika embryí takže to budeme mít na delší dobu, ae počítám že tak za 3-4 měsíce bychom už mohli jet pro další embryo. Myslím, že po tom odběru při takovém množství bych určitě počkala ať se tělo trošku srovná. Já sice byla v tu chvíli zklamaná, že budeme čekat a nevlozi nám hned čerstvé, ae k něčemu to přeci jen bylo. Při tom množství kdo ví kolik jich nakonec bude kvalitních a kolik jich zůstane. Já jich taky měla hodně a nakonec jen 8 bylo krásných v jednickove kvalitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama