IVF: na kolikátý pokus jste měli úspěch?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
11.10.21 09:27

1.ivf a 1.et - dcera, jeden ket neúspěšný a 2.ket aktuálně 35.tt. :)

  • Citovat
  • Upravit
2976
11.10.21 14:27

Z známé na poprvé. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.21 16:57

Ja tedy 3 IVF a nic..

  • Citovat
  • Upravit
664
12.10.21 10:53

Já šesté ivf dvojčata.. sedmé ivf nic a pak jsem otěhotněla prirozene a mam ještě třetí dítě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.22 17:01

Ahoj holky,

mam za sebou uz 4 IVF a ani ťuk. Podařilo se někomu až na pátý pokus? Nebo i přirozeně? Chtěla bych slyšet něco na povzbuzeni..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.9.22 17:42

Otěhotněla jsem první KET, první OPU 13 zmrazených jedničkových embryí :srdce: ve 34 letech, když mi doktoři tvrdili že nikdy vlastní děti mít nebudu.

  • Citovat
  • Upravit
11
16.9.22 17:47

Moc vam to prajem holky. mna to raz tiez mozno caka lebo som sterilizovana takou formou ktora sa da este obist

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.9.22 09:04

Zdravím bojovnice, jsem 11. den po 2. ET a mezitím byl 2× KET, ale dnes na testu ani náznak :,(
Je mi 36. Docházíme do Podolí. Máte někdo zkušenosti s embryoGlue, v Podolí? A s akupunkturou v Praze?
Je to jak nekonečný příběh… Všem držím palce :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
754
24.9.22 21:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky,mam za sebou uz 4 IVF a ani ťuk. Podařilo se někomu až na pátý pokus? Nebo i přirozeně? Chtěla bych slyšet něco na povzbuzeni..

Ahoj,

3×IVF, celkem 6 transferů a nic (celkem 5 let snazeni). Otehotnela jsem prirozene v cyklu, ktery nasledoval po poslednim neuspesnem transferu… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.9.22 22:21

@Sněhurka18 Gratuluji! To je uplna pohadka!

Mohu se zeptat- proc jste sli do IVF!?

  • Citovat
  • Upravit
754
4.10.22 21:49
@Anonymní píše:
@Sněhurka18 Gratuluji! To je uplna pohadka!Mohu se zeptat- proc jste sli do IVF!?

Protože jsme několik let nemohli mít dítě a vyzkoušeli všechny možné i nemožné alternativy… IVF tedy bylo poslední řešení, ale prakticky nic nám nezjistili, pouze mírně horší štítná žláza a celkem běžná mutace jednoho genu u mě… Takže metoda pokus/omyl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.