Ivf-Praha cube květen 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.5.22 10:46

Ivf-Praha cube květen 2022

Ahoj je tu někdo kdo podstupuje v květnu ivf? Mi postupujeme naše 1. Ivf (manžel naprosto v pořádku) a mám ze všeho hroznej strach a obavy… Jelikož od začátku mám všelijaké komplikace do Caru docházíme od prosince roku 2021 první konzultace a ultrazvuk dopadl hned špatně byla jsem poslána na operaci(v Brise Vacek naplněny krvi) diky němuž jsem neměla žádnou menstruaci, cili udelali hysteroskopie.. V únoru, další konzultace a ultrazvuk výsledek cysta na pravém vajíčniku takže byla odložena stimulace a s dalším cyklem punkce cysty úspěšně :dance: v březnu kontrola cysta pro změnu na levém vaječníku :zed: ale bylo řečeno že nebude vadit a od 2dne cyklu začít se stimulaci v dubnu vycházeli špatně kvůli svátkum :zed: kontrolní utrazvuky takže stimulace přeložena na květen… Od 5.5 konečně stimulace :jazyk: 225jednotek gonalu, 10.5 kontrolní ultrazvuk jaka je reakce na stimulaci, výsledek opět spatny cysta na levém vajicniku 4,5cm reakce na gonal pozira cysta a vesele roste pouze jeden prospěšný folikul :roll: druhý vajicnik reakce lepší 5foliku… Kvůli rostoucí cyste uvaha paní doktorky přerušení stimulace a čekat zda cysta zmizi ale po poradě s paní primarkou stimulace pokračuje, kontrola 13.5. Ke gonalu píchat ještě denně orgalutran další kontrola 16.5 konečně lepší zprávy cysta trochu menší sliznice lepší a celkem 9pekny folikulu na 19.5 naplanove opu..
Pocity šílene a nervy v haji vůbec jsem nečekala že to bude tak strašně na psychiku :zed: :zed:
Je tu někdo na vzájemnou podporu, poznatky z caru z léčby atd :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.5.22 10:54

Nebo někdo kdo stimuloval též s cystou zda to není zbytečne a může to vyjít. První mi říkala že cysta je problém že sní to nejde že cysta sebere všechny léky.. a u té druhé najednou nevadí stimulovat i sní proto mi to trochu nejde do hlavy :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
17.5.22 23:32

Ahoj,

S cystou jsem nikdy nestimulovala, ale pokud ti primářka rekla, ze budete pokračovat v procesu, tak bych se tím radši moc nezatěžovala. CUBE by mela byt dobra klinika s dobrými výsledky.
Ivf je velmi psychicky náročny, ja jsem mela napoprvé taky velký strach úplně ze všeho, a výsledky velmi špatný. Mela jsem mini stimulaci a vyšlo mi z toho jen jedno vajíčko. Veškerý proces jsem obrečela.
9 folikulu je pěkný výsledek, ted uz cystu neřeš, soustřed pozitivní energii na rust a zrani vajíček a pak na vývoj embryjek..
Dobra zprava je, ze se ti cysta menší…
Zkus na to nemyslet, přeju hodne štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.22 12:32

@Sarka D Ahoj, moc děkuji za reakci a trochy uklidnění :hug: 00 :kytka: a jak to dopadlo tobě jestli se mohu zeptat? Nebo jste ještě ve fázy '' snažení "

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
18.5.22 23:14

Stale ve fázi snažení, dítě nemáme a snažíme se zhruba 5 let, ted dva roky IVF.
Cyklus mame ted treti, mame za sebou 4 transfery, všechny bez početí, příští týden v pondělí poprvé transfer s darovaným vajíčkem ( uz mi je po 40 )…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.5.22 09:04

@Renáta161992
Ahoj my začali stimulovat 24.4.,na OPU jsem byla 6.5. odebráno 10 vajíček,9 oplodněno a 5 emryi po 5dnech. 11.11. ET a ted čekáme, chodim k dr. Visnove a myslím ze je nejlepší. Opravdu mám v ni duveru. byla jsem tam u dalších 3 lékařek ale primářka je nejlepší. Zvladnes to a moc držím pěsti. Já cysty nemela, ale nervy jsem měla… to jo a teda my měli menopur 225.. 🙏 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 11:56

@Bebe0909 ahoj, dnes už jsem měla opu tak uvidíme kolik se podari :)
Tak to máte krásný počet přeji ať se brzy radujes ze //čárek :hug: mi právě od začátku máme pokaždé někoho jiného a už mi to i celkem i vadí první jsme měla dr. Hubku. Pak paní Višňovou, další už paní Bolehlavskou a teď na odbez zas nějakou jinou paní dr 8o
Nevíš náhodou zda se dá vyžádat na zavádění embryek primarky Višňova?
A mohu se ještě zeptat to je váš první pokus nebo už toho máte víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.5.22 12:38

@Renáta161992 Šikulka jsi!!! A držím pestičky. Začínala jsem u dr. Šťastné ta je fajn, ale je tam jen nějaké dny…pak jsem byla u dr.N.ale tady jsem byla velmi nespokojena s jednáním. Pak dr. Višňova. A teda pak prosím o dr. Višňovou. A fakt i ukecavám. Dr. Bolehlavska byla taky fajn.
Odběr i ET dr. Višňova. Je to naše prvni IVF.moc děkuju 😃pokud jsi ještě na klinice pozadej při objednání o dr. Višňovou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 14:40

@Sarka D moc držím palce aby vám to po tak dlouhé dobře vyšlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 14:44

@Bebe0909 tak budeme mít na ET paní doktorku Šťastnou bude tam prý jediná mají dovolený..
Odběr dopadl k našemu údivu velice dobře 16 vajíček 8o z toho 11zralych zítra budou volat kolik se jich oplodni :oops:
Také první ivf to je super tak snad nám oběma vyjde hned ten první pokus :oops: kdy budeš začínat testovat a pociťujes nějaký příznaky? Ještě je asi brzy ze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
19.5.22 16:24

Ahoj holky. Chodím do Cube od roku 2019, první úspěšné mimi v na začátku roku 2021 a už s nimi čekáme další.
K doktorkám - Višňová si bere většinou první ivf. Já s ní nemám dobrou zkušenost. Na první schůzce mi řekla, že to asi nepůjde, že spíš nebudeme moct mít děti… její transfer se nezdařil. To samé pan doktor, pesimista…Pak doktorky o dost pozitivnější (Neumannová, Bolehovská), nejlepší je pro mě paní doktorka Bolehovská. S ní se i poprvé zadařilo, transfer byl delší, vše promyslela a vyšlo to. Bohužel u druhého měla dovolenou. Nejprve transfer s paní doktorkou Šťastnou - v porovnání s ostatními hrůza. Jak v jednání, tak příprava nulová (nevěděla, co mám za sebou), transfer též… Nevyšlo to. Další transfer vyšel s doktorkou Neumannovou, měla mě nastudovanou, věřila jsem jí. A už se mi blíží termín porodu.

Proto, nelpěte na Višňové. Bolehovská a Neumannová jsou třeba pro mě ještě větší profesionálky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 16:54

@Radka000 Ahoj,především veliká gratulace k blížícímu se porodu :srdce:
Mě u doktoru vůbec nedali na výběr a když jsme teď chtěli aspoň jednoho aby se nám pořád nestridali, jelikož o nás pak vůbec nic nevědí a musíme se na vše ptát znovu, tak nám bylo řečeno že teď mají dovolené že to nejde takže 24.5nam transfer bude dělat paní dr. Šťastná tak snad u nás to bude jiné a neskončí to také negativně..
Ještě nechávali jste si zavádět jedno nebo dvě embrya? Já četla že dvě mají o 15%vetsi šanci než při zavádění jednoho
Když jsme se na to dnes ptali tak nám to bylo rozmlouvano že když to nevyjde na poprve s jedním tak se půjde do dalšího.. Jim se to řekne lehce ale bohužel nemáme takové finanční prostředky, jsou to celkem velké částky i s tou pojišťovnou jak za léky tak celkove ivf :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
19.5.22 23:53
@Radka000 píše:
Ahoj holky. Chodím do Cube od roku 2019, první úspěšné mimi v na začátku roku 2021 a už s nimi čekáme další.
K doktorkám - Višňová si bere většinou první ivf. Já s ní nemám dobrou zkušenost. Na první schůzce mi řekla, že to asi nepůjde, že spíš nebudeme moct mít děti… její transfer se nezdařil. To samé pan doktor, pesimista…Pak doktorky o dost pozitivnější (Neumannová, Bolehovská), nejlepší je pro mě paní doktorka Bolehovská. S ní se i poprvé zadařilo, transfer byl delší, vše promyslela a vyšlo to. Bohužel u druhého měla dovolenou. Nejprve transfer s paní doktorkou Šťastnou - v porovnání s ostatními hrůza. Jak v jednání, tak příprava nulová (nevěděla, co mám za sebou), transfer též… Nevyšlo to. Další transfer vyšel s doktorkou Neumannovou, měla mě nastudovanou, věřila jsem jí. A už se mi blíží termín porodu.Proto, nelpěte na Višňové. Bolehovská a Neumannová jsou třeba pro mě ještě větší profesionálky.

Ahoj,

Gratulace k úspěchu.
Muzu se prosim zeptat co znamená delší transfer? Jako ze den transferu byl později než v jiných cyklech? Byl to hormonálne řízený transfer nebo v přirozeném cyklu?

A když zmiňujes u dalšího pokusu příprava nulová, co tím myslis? Ze jsi nebrala žádné leky na podporu uhnízděni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
19.5.22 23:54
@Renáta161992 píše:
@Sarka D moc držím palce aby vám to po tak dlouhé dobře vyšlo :kytka:

Dekuji,

Mam transfer o den driv nez ty…
:srdce:

• Citovat
  • Zmínit