IVF průběh léčby

9
5.3.21 16:26

IVF průběh léčby

Ahoj holky. Chtěla bych se vás zeptat na Vaše zkušenosti nebo zkušenosti někoho z vašeho okolí s IVF. Bohužel nemůžeme mít malé přirozenou cestou a neznám nikoho kdo si tímto prošel. Za dva týdny mě čeká začátek léčby léky pro stimulaci, aby se mi vytvořila vajíčka a vlastně nevím co mám čekat, až začnu léky brát. Zajímá mě jak jste se během stimulace léky cítily, jak na vás stimulace působila, jestli vám po lécích nebylo zlé, jak jste to zvládali, když ve vás rostlo několik vajíček najednou…atd. Děkuji moc všem za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7486
5.3.21 16:28

Těch témat je tu tak 1000 a 1. Četby na dva životy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3570
5.3.21 16:42

Mno, to je hodne individuální.. Mam za sebou dve ivf a každý jsem snasela jinak. Prvni lepe fyzicky a hur psychicky a to druhe naopak… Tak nevim, jestli ti to k necemu pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 17:20

@Mysha28 já byla 8×, pokaždé mi bylo úplně stejně, mělo to úplně stejný průběh. Bolesti jsem měla stejně, ať tam bylo 4× nebo 18×. Ale každá to má jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 18:13

Já myslím že to super téma, taky mě to čeká a také mám strach z těch hormonů, co to se mnou udělá. Vím, že tu je spousty témat tohoto druhu ale hledat přímo odpověď na tuto otázku a ještě aby nebyla 5 let stará, je těžké. Anonym z rodiny nikdo neví, že půjdeme na IVF

• Citovat
  • Nahlásit
2107
5.3.21 18:16

Holky nic to s vama neudela..mozna budete mit nafoukle bricho v dobe ovulace, pred ovulaci, dodrzujte pokyny lekare, zvysit prijem vody a bilkovin a bude to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
9.3.21 09:12

Ja jsem to snasela tak, ze jsem u stimulace zvracela dr. mi rekla, ze je to v poradku🤷🏽‍♀️ Po opu silene bolesti, ale kazdy to snasi jinak ;) ted cekam na embryotransfer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
9.3.21 11:12

@Mysha28 Ahoj, já jsem měla teď za sebou 3. stimulaci. Fyzicky jsem to snášela úplně v pohodě, neměla jsem nejmenší problém a když máš tu správnou motivaci, tak zvládneš v životě vše. :D A dítě určitě taková motivace je. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
9.3.21 11:43
@Cenarius píše:
Těch témat je tu tak 1000 a 1. Četby na dva životy.

Taky nechapu, proc hned nove tema, kdyz jich tu ne tolik a rozhodne nejsou stary.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.3.21 12:26
@DandátkoP píše:
Taky nechapu, proc hned nove tema, kdyz jich tu ne tolik a rozhodne nejsou stary.. :roll:

Protože každého zajímá něco jiného ohledně IVF. Myslím, že není nic špatného na tom zeptat se ostatních na jejich zkušenosti a založit nové téma s otázkou, která později může pomoci i někomu jinému. Od toho tady přece ta možnost je…založit nové téma, zeptat se, poradit se…Každopádně děkuji za odpověď i kdyz nebyla příliš k otázce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.3.21 12:28
@Viktorka33 píše:
@Mysha28 Ahoj, já jsem měla teď za sebou 3. stimulaci. Fyzicky jsem to snášela úplně v pohodě, neměla jsem nejmenší problém a když máš tu správnou motivaci, tak zvládneš v životě vše. :D A dítě určitě taková motivace je. :andel:

Moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
9.3.21 12:30

@Mysha28 Není vůbec zač. :) Když budeš potřebovat napiš, pokud to budu vědět, tak ráda poradím. :D Drž se. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
9.3.21 12:49
@Mysha28 píše:
Protože každého zajímá něco jiného ohledně IVF. Myslím, že není nic špatného na tom zeptat se ostatních na jejich zkušenosti a založit nové téma s otázkou, která později může pomoci i někomu jinému. Od toho tady přece ta možnost je…založit nové téma, zeptat se, poradit se…Každopádně děkuji za odpověď i kdyz nebyla příliš k otázce.

Prosim te, precti si ty temata a zjistis, ze vas vsechny zajima to same :lol: stale stejne otazky dokola, na nic noveho se opravdu neptas. Proto se maj tyhle dotazy pridavat napriklad do existujicich diskuzi, kde to bude dale plynout a ne prdnout nove tema. Nehlede na to, ze kdyz tvoris nove temac tak se te to pta, zda jiz nejake podobne neexistuje a ano, existuje. Zrovna minuly tyden nekdo zalozil stejne. :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.3.21 12:59

Ahoj holky, připojuji se sem k Vám, jsem v tomhle uplý začátečník a neznalec :) dovolím si vám, zkušeným položit otázku ohledně transferu. Chtěla bych znát čistě jen váš názor, vaši zkušenost- doporučili by jste transfer ještě tentýž cyklus, nebo raději zamrazit a zkusit KET následný cyklus? Vím že na tohle jsou rozdílné názory a stejně ve výsledku dám na rady lékařů v mém konkrétním případě, ale i tak by mě zajímalo k čemu je dle vás lepší se přiklonit. Moc předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
9.3.21 13:09

@Martina Číža Ahoj, to je legrace, dneska jsem na tuto otázku už 1X odpovídala. :D :D Můj doktor říkál: transfer čerstvého embrya a ket srovnatelné cca 40 % úspěšnost a ket s geneticky vyšetřenými emryi 60% úspěšnost. Ale jak píšeš, na to je hodně názorů. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat