IVF Říjen 2020

Anonymní
30.9.20 10:48

IVF Říjen 2020

Ahoj. Je tu nekdo koho ceka prvni IVF (nebo i nekolikaty pokus) v rijnu? Mohly bychom se tu podporit. Nemam nikoho v okoli kdo by toto chapal:( ja dnes zacinam stimulovat 2DC. dekuju za kazdou reakci:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.20 11:43

Ahoj. Mé druhé ivf. Čekám až dojde MS a jdu si pro injekce. Čím stimuluješ? :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
24
30.9.20 12:00

Ahoj, čeká mě 2. :) Ale teprve začnu stimulovat během října :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 12:50

Dekuju za reakce:) momentalne jsem v praci tak uplne nevim nazev leku. Ale mam kratky protokol na 8 dni injekci. Doma pak mohu napsat nazev leku:) jak dlouho se snazite a kolik je vam let? A kde berete silu?:( me uz dost casto dochazi:(
Snazime se 2 roky po jednom ZT ktere slo hned a ted to nejde.. problem pry nemame zadny..
I.

• Citovat
  • Nahlásit
24
30.9.20 13:28

Mně je 27, snažíme se přes 2 roky a z toho rok to řešíme přes doktory. Máme za sebou jedno ivf, které proběhlo v červenci, ale bohužel nedopadlo.
S tou silou to je horší, síly dochází, po psychické stránce je to mazec, což asi víš sama. Na 1. Ivf jsem se strašně těšila, ale teď z toho druhýho mám strach, bojím se dalšího zklamání :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 13:35

Taky se bojím dalšího zklamání. Při prvním jsme dávali dvě krásné špičkové hatchující blatocysty a nic. Takže ta psychika je fakt už hrozná. Kdyby člověku něco bylo, tak by aspoň věděl viníka. U nás je jen limitující ten věk (oba 38 let). Myslela jsem si, že nejsem ještě tak stará, ale asi evidentně jo no :nevim: Jinak my se ani nějak moc nesnažili, asi tak dva měsíce, kdy jsem si kontrolovala ovulaci pomocí testu. My šli rovnou do caru

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 13:57

A mate uz nejake deti? My ne a je mi 29. Po 10 mesicich od potratu jsme sly do CAR a podstoupily zatim 3 IUI s pauzou dvoumesicni, protoze jsme si poridily stene tak nebyl cas a nejak sem doufala, ze kdyz se na to nebudeme soustredit, ze to vyjde klasicky:(
Energie dochazi, zvlast kdyz ted vsichni kolem me tehotni jak o zivot jen projdou kolem chlapa.. to se delaji mezi pokudy takovehle rozestupy nebo jste si to rozhodly samy? A mrazacky jste zadne neměly? Dekuji
I.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 14:01

Take uz jsem si rikala na jednu stranu, aby neco zjistily a mohly rict, vime cim to bylo a umime to napravit :,( zatim jen hranicni stitna zlaza tak mam prasky, ale to pry nesouvisi s otehotnenim, ale pak s donosenim. A vcera mi rekly, ze mam hranicni jakysi obranny system, ktery by eventuelne mohl proti uhnizdeni trochu branit, ale ze je dost mozne, ze telo zrovna bojovalo s nejakou infekci proto to bylo zvysene. A ze tedy budeme testy opakovat za 1,5 mesice.. I.

• Citovat
  • Nahlásit
381
30.9.20 14:22

Ahoj, i mě čeká říjnové IVF. Stimulovat začnu za pár dní. Bude to naše 3 IVF, snažíme se přes 5 let. Kolik bylo transferů už ani nevím. Teď to musí vyjít do třetice :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 14:39

@Kathaa ahoj :)
Jak tohle vsechno zvladas? Kolik ti je let a mate uz nejake deti? Mate nejaky konkretni problem proc to nejde?
My se snazime mnohem kratsi dobu a stejne uz jsem z toho na blazinec :(
I.

• Citovat
  • Nahlásit
24
30.9.20 14:50

Děti žádné nemáme. U nás jsou zdravotní komplikace u mě- neprůchodné vejcovody + imunologický problém. Zmrazená embrya jsme bohužel neměli, tak jedeme celý kolotoč znovu. Řekli mi, že mezi pokusy mam mít minimálně 2-3 měsíce pauzu, aby se tělo trochu vzpamatovalo po těch všech lécích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
30.9.20 14:53
@Anonymní píše:
Take uz jsem si rikala na jednu stranu, aby neco zjistily a mohly rict, vime cim to bylo a umime to napravit :,( zatim jen hranicni stitna zlaza tak mam prasky, ale to pry nesouvisi s otehotnenim, ale pak s donosenim. A vcera mi rekly, ze mam hranicni jakysi obranny system, ktery by eventuelne mohl proti uhnizdeni trochu branit, ale ze je dost mozne, ze telo zrovna bojovalo s nejakou infekci proto to bylo zvysene. A ze tedy budeme testy opakovat za 1,5 mesice.. I.

Imunologický problém s uhnízděním mám též, beru na to kortikoidy 2 měsíce před ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 15:09

No tak to vam budu drzet vsem tez moc palce! Zaslouzime si to! Ja uz zongluji mezi depkami a silenym zklamanim a mezi : tentokrat to bude jine tentokrat to vyjde my to zvladnem!! Ale kazdou Ms jakoby kousek ve me neco odeslo s ni.. kousek nadeje a stesti..:( I.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 16:10

Já mám pauzu mezi ivf jen 1,5 měsíce. Musím na ivf. Za 1,5 měsíce mi bude 39 let, tudíž buď tělu dám odpočinek 2 měsíce a pojedu na sebe a zaplatím tak 50 tis, nebo to tělo bude muset zvládnout tu pauzu jen 1,5 měsíce a půjde to na pojištovnu (aspoň ten základ). Taky bych byla ráda, kdyby u mne něco našli. Jenže amh, spermio, imuno, štítná žláza, atd. vše ok. Vajíčka se oplodnila všechny co jsme měli, takže mé tělo mého muže taky akceptuje. Kdyby člověku něco našli, byla by naděje, že až se to vyřeší, tak to půjde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 16:12

Jinak zkouším brát v pauze ve velkém vitamíny a věci na detoxikaci, aby se tělo té chemie zbavilo rychleji. Věřím, že to pomůže. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama