Já, on a můj ex

2.6.15 08:49

Ja, on a muj ex

Ahoj,
muj soucasny pritel je vojak. Jezdi do prace pres tyden a vidame se o vikendech. Na zacatku vztahu jsem mu rekla o mem ex priteli, nebyl nadseny, ze je to stale muj dobry kamarad. Vcera pritel odjel a ja jsem byla s mym ex a dalsimi kamarady na pivu. Kdyz jsem odepisovala priteli, ex mi vytrhl telefon a poslal mu svou fotku ( vim, ze je to smesne, ale ja se opravdu vytocila). Priteli jsem napsala co se stalo, ale on mi odepsal, ze je mu to jedno a uz se mi neozval. Vim, ze nema smysl to resit takhle na dalku, ale nechci se hadat a ani o nej prijit jen kvuli memu ex priteli, ktereho jsem obratem poslala do neumetelovic, kdyz mu prijde, ze je tohle normalni. Myslite si, ze to pritel prekousne? Nebo mam se snazit to nejak vyzehlit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.6.15 08:53

Je vám všem 15 let? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 08:55

@Mari-KusKus bohuzel, ne, i kdyz to tak pusobi :mrgreen: :mrgreen: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
2.6.15 08:58

Nemáš se kamarádit s ex, když je to kre..n. Co chceš žehlit? Stalo se. Nech to být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4246
2.6.15 09:01

Myslím, že je to fajn, co se stalo, trochu to prověří váš vztah s novým přítelem. Aspoň uvidíš, jak moc je žárlivý. A že jsi byla s bývalým přítelem na pivu, není nic špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
2.6.15 09:02

Určitě bych přetrhala vztahy a stýkání se s ex, vžij se do situace tvého nynějšího přítele!!!Nevážíš si svého přítele. Aby si na to nedojela :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5610
2.6.15 09:05

Přesně tak :palec:

@Susen35 píše:
Určitě bych přetrhala vztahy a stýkání se s ex, vžij se do situace tvého nynějšího přítele!!!Nevážíš si svého přítele. Aby si na to nedojela :?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
2.6.15 09:06

@ka.zet.ka
Tvůj ex je zřejmě idiot a dělá si na tebe dosud nějaké podivné nároky, chce ti vědomě udělat zle u přítele.
Měla by si dát svému příteli najevo, že je to on, se kterým chceš být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 09:09

@anairda
zni to rozumne, vsechno co pisete. Jsem si vedoma toho, ze je muj ex debil, ale mame spolecne kamarady a je to celkove slozite. Myslite, ze i pres to, ze se mi pritel neozval, mam mu to rict?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
2.6.15 09:12

Co mu chceš říct? Sama nevím, zda bych se v podobné situaci ozvala - myslím v situaci tvého přítele…paření s bývalou by se mi teda rozhodně nelíbilo…jako důvěra je jedna věc, ale i přes veškerou důvěru by mi to příjemné tedy nebylo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
2.6.15 09:18
@ka.zet.ka píše:
@anairda
zni to rozumne, vsechno co pisete. Jsem si vedoma toho, ze je muj ex debil, ale mame spolecne kamarady a je to celkove slozite. Myslite, ze i pres to, ze se mi pritel neozval, mam mu to rict?

Co mu říct?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 09:21

@anairda
ze je jediny, o koho mi jde a ze vim, ze to neni fer chodit s mym ex na pivo..atp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
2.6.15 09:24
@ka.zet.ka píše:
@anairda
ze je jediny, o koho mi jde a ze vim, ze to neni fer chodit s mym ex na pivo..atp

když to víš, tak nevím, na co čekáš 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
2.6.15 09:27

@ka.zet.ka
Tak určitě by si ho o něčem takovém měla přesvědčit… Doufejme, že je to i pravda? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4246
2.6.15 09:27
@ka.zet.ka píše:
@anairda

Proč by ses za to měla omlouvat? Ty za to nemůžeš, že ex je mimoň a provokuje posláním fotky.
Buď ráda, že je to příteli jedno (to je dobře) a nešťourej do toho, nebo z toho ještě uděláš problém sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama