Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@j.a.n.i1 píše:
@Boudice23 Nevím to 100%, ale mám pocit, že i u normálních státních zaměstnanců to platí OSSZ, jiné je to u těch speciálních, kteří nejednou podle zákoníku práce, takže třeba policie, hasiči vojáci a podobně.
jo tak to bude tím, chlap je celník, jen to přidá k měsíčnímu výkazu a oni mu to proplatí ![]()