Jak a kdy zařadit do stravy lepek?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1.3.15 19:50
@petra79 lepek se má zavádět mezi 4 a 6 měsícem, malej moc nechtěl přesnídávky, tak jsem mu do toho nastrouhala piškot, od 6 měsíce jsem dávala kuskus
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
1.3.15 20:09
To vím že mezi 4 a 6 měsícem. jen jsem se v diskuzi dočetla že se má dát ochutnat a pak zavést až od roka a někdo zase píše že se pak může dávat pořád. O to mi jde. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anro
3.3.15 13:10
@petra79 Pokud nebude mít reakci, můžeš normálně do stravy ten lepek už zařadit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit