Jak a kdy zařadit do stravy lepek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16744
1.3.15 19:50

@petra79 lepek se má zavádět mezi 4 a 6 měsícem, malej moc nechtěl přesnídávky, tak jsem mu do toho nastrouhala piškot, od 6 měsíce jsem dávala kuskus

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
1.3.15 20:09

To vím že mezi 4 a 6 měsícem. jen jsem se v diskuzi dočetla že se má dát ochutnat a pak zavést až od roka a někdo zase píše že se pak může dávat pořád. O to mi jde. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
1.3.15 21:23

@petra79 Ja davam od 4m, nejdriv pozvolna, ted porad.

  • Citovat
  • Upravit
29436
3.3.15 13:10

@petra79 Pokud nebude mít reakci, můžeš normálně do stravy ten lepek už zařadit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí