Jak bojovat s vráskami?

1
12.12.19 22:15

Jak bojovat s vráskami?

Ahoj, po porodu se mi udělaly vrásky, jaké jsem předtím nikdy neměla, jsem zděšená, používám jen přírodní kosmetiku, která ale moc nezabírá, na jiné diskuzi mi byl doporučen tento produkt z morušového hedvábí https://cs.baesilk.com/ Je pravda, že spím s hlavou zabořenou do polštáře a každý den se budím s rýhami přes celý obličej.. máte s ním někdo zkušenost? není úplně levný a nerada bych vyhodila peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5535
12.12.19 22:32

Admin…kde jsi? Rozmohl se nám tu takový nešvar :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
13.12.19 14:22

Vrásky ti už nic nevyhladí, leda si nechat natáhnout kůži nebo napíchat injekce a to je teda hnus velebnosti… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
1.4.20 19:11

Sada AGE REVERSIST kompletní péče
Nebo jen SÉRUM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.4.20 12:04

https://1url.cz/YzwCi
Mrkněte na odkaz :) Online katalog s přírodní kosmetikou, v BIO kvalitou netestovaná na zvířatech, ani žádná chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
12.6.20 14:01

Jediný krém, který mi kdy pomohl na vrásky kolem očí a pytle/váčky pod očima je No.1 Lift od Di Angelo: https://www.notino.cz/…zeni-vrasek/ dáte velmi maličkaté množství a pak 2-3min bez grimas a pleť se okamžitě vypne a pak lze použít líčení. Je to prostě na wau efekt teď, když prostě nechcete, aby to bylo vidět. Vrásky hotové jedině už nějaký zákrok, ale tohle Vám ten zákrok vynahradí. Fakt to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
12.6.20 16:03

Já s vráskama nebojuju, uzavřely jsme příměří. Navíc, věkem se horší i zrak, a tak už mi to v zrcadle nepřijde tak hrozné :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 17:33

@HrozTaj musím připomenou laserové metody na řešení vrásek, není to jenom o těch injekčních.

@mimi1544 Moje maminka chodí na ošetření laserem Nd:Yag pro stimulaci tvorbu kolagenu a výsledky jsou super, k tomu pak správná péče na doma a vrásky nebudou. Spíš si myslím, že je důležité začít o sebe pečovat v mladším věku a ne po 50tce, kdy můžu být již hodně hluboké, pak je to i hlouběji do peněženky 8o
A ještě mě napadá kolagen v prášku nebo v kapslích na vnitřní užívání jako prevence :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
8.10.20 22:14

Ten polstar z hedvabi je blbost. Byl to trend, ale nepomaha to.
Ja take desne „zestarla“ po porodech, je to mix vseho mozneho, clovek poradne nespis, vstava nekolikrat za noc, strava neni pravidelna a kvalitni, nebo aspon u me nebyla, jak jsem nestihala, tak jsem se spis odbyvala alespon necim a piti to same. Pritom nejspis kojite a mela byste pit hodne vody, aby vam sla do mleka, ale vy vodu potrebujes i v pleti.
Mam pocit, ze s pleti resim stale neco, nejdriv akne a ted uz i ty vrasky.

• Spis se naucte spat na zadech. Pokud spite na boku nebo na prise, maskate si oblicej o polstar a lezite v te poloze i nekolik hodin, z toho se delaji vrasky.
  • pomaha pit kolagen v prasku, samozrejme necekejte zazraky pres noc, ale po dvou trech mesicih jsem videla rozdil. Ty v prasku jsou lepsi, nez ty v tabletach, treba tento https://www.cistamedicina.cz/…powder-300-g
  • ke kolagenu si kupte tablety s kyselinou hyaluronovou a jeste vitamin C. Nakopava to tvorbu kolagenu (vetsinou ji ty kolageny v prasku uz maji, ale v mensim mnozstvi)
  • pijte hodne hodne vody, vyschla plet je jako vyschle ovoce. Predstavte si cerstve hroznove vino a nebo suchou rozinku
  • co se kosmetiky tyce. Koukejte na produkty, kde je kyselina hyaluronova (neni to kyselina, jen se tak blbe jmenuje). Dokaze na sebe navazat velke mnozstvi vody a temi molekulami vody vyplni opticky ty vrasky. Takze je to jen docasne, ale pokud to serum (idealne serum protoze ma vejvíce aktivních látek) pravidelne pouzivate efekt je videt, pokud to prestanete pouzivat, tak se efekt ztrati. Vysledky byvaji rychle.

A pak jsou dobre peptidy, u tech je vysledek videt pozdeji, ale zato dokazi predchazet starnuti pleti, protoze stimuluji tvorbu kolagenu… Pokud budete pouzivat kyselinu hyaluronovu, tak si kupte nejaky toner nebo vodu ve spreji a parkrat pres den si ji nastrikejte jemne pres oblicej. Jak jsem psala, kyselina hyaluronova na sebe vaze vodu, tak aby vam ji nevytahovala z vnitrku kuze. Ja pouzivam tohle serum a jsem spokojena https://www.skingeeks.cz/…imi-latkami/ , z korejske kosmetiky toho pouzivam vic a jsem nadsena. Je na prirodni bazi, ale pouzivaji velmi inovativni technologie.

• Je dobre pouzivat hydratacni tonery nebo esece a plet opravdu hydratovat, co nejvice.
  • Take je dobre pouzivat peelingy - at uz domaci jemne. Pouzivam jemny chemicky, je setrnejsi, nez s takovymi temi zrnicky nebo si zajit nekam do salonu na silnejsi. Se silnejsim nemam zkusenosti a trochu se toho uprimne bojim
  • Samozrjem kazdodenni poradne odliceni je nutnost, i kdyz vim, ze nekdy je to s prckem tezke
  • Je to mix veci, urcite nepomuze jen jedem polstar nebo krem

Tak hodnes stesti a hlavne radosti s prckem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat