Jak chápat obrazy, které mi přicházejí?

6499
30.12.14 16:22

Jak chápat obrazy, které mi přicházejí ?

Chystám se na tohle téma už přes rok. Přichází mi různé zprávy, se kterými nevím, jak nakládat. Někdy se týkají mě, jindy mých blízkých, někdy lidí, které moc dobře neznám, jen jsem s nimi zrovna v kontaktu. Dá se tím naučit pracovat, nebo to musí přijít samo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12550
30.12.14 16:24

Četla jsem dvakrát a stejně jsem dotaz nepochopila. Jaké obrazy nebo zprávy? Jinak psychicky jsi v pořádku? (nemyslím to nijak zle, jen se ptám.)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
735
30.12.14 16:25

Zkus popsat jak to konkrétně vypadá, co přesně vidíš, pocitujes

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lima69
30.12.14 16:27

Myslíš jako že k tobě promlouvají duše zemřelých? :think: :think:

  • Citovat
  • Upravit
6499
30.12.14 16:29

@majki.r Jsem, buď v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12550
30.12.14 16:30
@Karleon píše:
@majki.r Jsem, buď v klidu.

Jsem psala, že to nemyslím zle. Nediv se, obrazy a zprávy jsou často důsledek psychických poruch. Stejně jako bludy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
30.12.14 16:36

Před rokem a třičtvrtě jsem podstoupila metodu OneBrain a od té doby mám pocit, že se ve mně otevřel jakýsi kanál, kterým ke mně chodí informace, které ne vždy dokážu správně přiřadit nebo použít. Jinak co se týče mých dětí, tam mám silněji rozvinutou intuici a tu dokážu využívat efektivně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
30.12.14 16:42

Hoď nám nějaký příklad, mě to strašně zajímá!!! ;) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
30.12.14 16:43

@Mikys Naučila jsem se docela dobře používat své pocity, které mi říkají, co kdy dělat nebo nedělat, víc se teda řídím tím, co cítím než rozumem a přicházejí ke mně tak věci, o které jsem požádala. Ale pak mi chodí obrazy v určitých situacích, které jsem třeba už dřív viděla ve snu nebo jindy a to nevím, co znamená a co s tím. A je to docela často, někdy vícekrát za hodinu, jindy párkrát během dne. Občas mám pocit, jako už by TO mělo být, ale nevím co. Pocit podobný vteřině před orgasmem. A pak nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zrzana2
30.12.14 16:45

Na fóru ti asi nikdo neporadí jak to rozklicovat. Můžeš mi zkusit napsat nějaký konkrétní příklad. Ale jako konkrétní postup ti nedám odborník nejsem.

  • Citovat
  • Upravit
zrzana2
30.12.14 16:46

Jinak zpracovat tyto věci lze pomocí intuitivně pokladanych otázek…nevím jak jinak to vyjádřit..

  • Citovat
  • Upravit
6499
30.12.14 16:48

@monrom Někdy to má takový charakter, ale ne vždy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
30.12.14 16:49

@Karleon Je to něco takového, jako že se ráno vzbudíš, jdeš do práce a už předem najednou víš, že tam kolegyně nebude? Bleskne ti hlavou obraz a ty víš, že její dítě má anginu a vůbec tě nepřekvapí, když se po dvou hodinách dozvíš, to co už víš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
30.12.14 16:51

@boball Ano, taky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
30.12.14 16:53

@Karleon To já mám taky, ale ovládat to neumím, jsem zvědavá, co ti kdo poradí. Umět s tím pracovat by bylo fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat