Jak cvičit s kojencem

19
1.4.20 15:12

Jak cvičit s kojencem

Holky prosím o radu, mám 10mesicniho chlapečka a ještě nesedime ale já, ho sedat dávám chvilema, drží kdybych to nedělala tak by ani nevěděl o nějakém sedu, a teď chce pořád sedět ale sám to nezvládá, to si, myslím že není takový problém spíš mě trápí že nestojí na nohách a, když ho postavím tak jde do Cupu nemá žádnou sílu v nohách ne pláži se ani nekrci kolínka.. Jak sním mám cvičit aby sme nožky posílili mám strach že nebude chodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8092
1.4.20 15:15

@15Amy nijak, nech mu čas, je mu 10 měsíců, proboha :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24616
1.4.20 15:16

Bože to myslíš vážně? To musí být troll že jo :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.4.20 15:20

@Crystal87 a proč by měl být můj syn troll to mi vysvětli protože to nechápu. Já se ptám a od tebe taková odpověď ta mi moc nepomohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
1.4.20 15:34
Protože mu tím skodis, pokud si sám neposílil zádové svalstvo a ty ho posazujes tak bude mít problémy v budoucnu
@15Amy píše:
@Crystal87 a proč by měl být můj syn troll to mi vysvětli protože to nechápu. Já se ptám a od tebe taková odpověď ta mi moc nepomohla
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
1.4.20 15:38

Prosím tebe dej mu čas, neposazuj a nepostavuj! Musí se k tomu dostat sám tímhle to neuspisis, přečti si prosím toto https://www.poliklinikaprosek.cz/…do-1-roku-61

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16219
1.4.20 15:56

To snad neni myšleno vážně 8o co po něm proboha chces? Dyt je mu 10 měsíců. Nech to dítě být at si na to přijde sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.4.20 16:13

@Kriss Tina já, se jen ptám že všechny děti okolo sedí lezou a pak, všichni strasi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.4.20 16:27

@Kriss Tina nám řekla doktorka že je pozadu. Je možné tím že měl abgar 1/5/10?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16219
1.4.20 17:52

@15Amy no a protoze ostatni deti uz umi neco vic, tak si myslis ze to dozenes tim, ze to za nej budes delat ty? Spis mu znicis zada a bude to delat spatne a pak to teprv bude prusvih vetsi nez kdyz v 10 měsících sam nestoji a nesedi, to neni nic tak neobvykleho. Nase dr se me ptala na 10 měsíční prohlídce, jestli uz se maly umi aspon pretocit, kdyz sem rekla ze sedi a stoji, tak koukala jak blazen, ze je maly sikovny a napred :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18179
1.4.20 17:55

@15Amy jo, udelala jsi velkou chybu, ze jsi mu ukazalo svetlo na konci tunelu/psychomotorického vyvoje. Sed je vrchol, kdy si dítě uvolni ruce pro hru. Dite muze i driv chodit nez sedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.4.20 19:00

Takže ho mám nechat ležet i v kočáru a řvát když on chce sedět a ne ležet a nvm proč nás doktorka posílá na cvičení že je pozadu ptz je v měsících kdy by se měl snažit lézt a sedat si :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16219
1.4.20 19:04

Tak v kocarku ho podloz treba klinem, ale neposazuj uplne, nebo muze jet na brise a koukat ven. Sedat si fakt zatim nemusi to neumi spousta i větších dětí. Spíš ho motivuj k tomu lezeni po 4, to je dulezite k budoucimu vyvoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11968
1.4.20 22:29

@15Amy : tak vydrz, at ti to cviceni nekdo ukaze. Posazovani a postavovani to fakt nevyresi. Taky jsem mela takhle „opozdene“ dite, vsechno to dohonil, ale cvicili jsme podle navodu od fyziterapeuta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama