Reklama

Jak darovat zajímavě peníze místo daru??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sasanka333
Povídálka 14 příspěvků 21.08.09 21:47
Jak darovat zajímavě peníze místo daru??

Ahoj holky,
v září jdeme na svatbu,nebudeme kupovat žádný dar,chceme dát novomanželům peníze,poratíte jak dát peníze,nějak zajímavě,aby to nebylo jen tak v obálce??
Díky za rady a tipy :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 21.08.09 21:52

Ahoj,
my jsme byli na svatbe v kvetnu, penize jsem srolovaly a dali je do sklenene lahve na kterou jsme napsali prani. Nebo jsem na svatbe videla penize v kufriku s cokoladovyma penezma.

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 21.08.09 21:53

Já viděla kytku z tisícovek, bylo to moc hezké (samozřejmě pokud není ten dar v řádech tisíců, šla by uvázat i z mneších bankovek).

Kačik
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 21.08.09 21:54

Sasanko tak já tohle řešila teďkom!
Zítra jdeme na svatbu a nakonec jsem penízky nechala rozdrobit na menší papírovky zrulovala do roliček ovázala mašličkou a naházela do skleněné kojenecké láhve!Na ní nalepila text:Na načekané výdaje… a obrázek s čápem nesoucí miminko! :wink: Uvidíme jaký to bude mít úspěch 8)

Nejprve jsem uvažovala o tomhle:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?…

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 21.08.09 21:57
  • koupit lahev vína, bankovku obalit potravinovou fólií a nalepit ji jako vinětu
  • pokud se chceš výtvarně vyřádit můžeš vyrobit koláž s bankovkama, nejlépe pořídit takový to A4 sklo se skobičkama na fotky (teď mi vypadlo jak se tomu říká :oops: )

sasanka333
Povídálka 14 příspěvků 21.08.09 22:02
kristynab píše:
Ahoj,
my jsme byli na svatbe v kvetnu, penize jsem srolovaly a dali je do sklenene lahve na kterou jsme napsali prani. Nebo jsem na svatbe videla penize v kufriku s cokoladovyma penezma.

Nad tím kufříkem jsem taky uvažovala,nebo mě ještě napadlo koupit fotorámeček,nějaký svatební a do něj dát peníze.
Nebo já vůbec nevím,ale chtěla bych to nějak zajímavě.Ta flaška by tky nebyla špatná :lol:

sasanka333
Povídálka 14 příspěvků 21.08.09 22:04
Kačik píše:
Sasanko tak já tohle řešila teďkom!
Zítra jdeme na svatbu a nakonec jsem penízky nechala rozdrobit na menší papírovky zrulovala do roliček ovázala mašličkou a naházela do skleněné kojenecké láhve!Na ní nalepila text:Na načekané výdaje… a obrázek s čápem nesoucí miminko! :wink: Uvidíme jaký to bude mít úspěch 8)Nejprve jsem uvažovala o tomhle:
 http://www.mimibazar.cz/navod.php?…

Tak si to zitra na svatbě užijte,ta kojenecká lahev je dobrá,ale oni teď malé neplánují,zrovna jedno mají,ale už ne zas tak malinké na láhev :lol: :lol:
tak lahev padá :-(

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 21.08.09 22:05

Gina - euroklip? :nevim:

Jinak je o tom i kniha, jmenuje se to Velká kniha dárků z peněz http://www.anagramsro.cz/…z-x1201.html Tak zkus třeba mrknout u vás v knihovně…

My jsme dávali kolegovi k odchodu do důchodu do flašky ruličky ze stovek. Protože jich nebylo zas tolik, tak jsme ještě stovku barevně nakopírovali a některé byly falešné :lol:
A manžel dostal k narozkám prasátko a v něm byla tisícovka v desetikorunách…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 21.08.09 22:07

Ahoj. Tak já tohle řešila před měsícem. Sice jsem bráchovi a jeho nastávající dělala koordinátorku svatebních darů (měli seznam a já koordinovala, aby se každá položka koupila maximálně jednou), ale od začátku mi bylo jasné, že pozvaných hostů bude mnohem víc než položek na seznamu, tak jsem řešila, jak dát peníze jinak než klasicky v obálce. Nakonec jsem koupila kalendář na vlastní foto a místo fotek nalepila do prázdných míst bankovky i kovové, aby to jakž takž vyšlo v hodnotě, kterou jsem plánovala. Nakonec i ten kalendář můžou pak využít - ty peníze jsem lepila „žvejkačkou“ a jde to pak dobře sundat, nezůstane stopa ani na bankovce (minci) ani na kalendáři. Ovšem pokud se dary nedávají osobně novomanželům při příjezdu do domu nevěsty (nebo ženicha), tak je to trochu blbý v tom, že se ty dary nějakou dobu někde povalují. Brácha měl svatbu úplně jinde než bydlí oni dva i obojí rodiče, takže jsme se scházeli v penzionu a dary se dávali až po obřadu před hostinou na jedno určené místo. Radši jsem bráchovi hned řekla, že tenhle balíček nemají nechávat nikde bez dozoru.. Ale během obřadu byl dárek schovaný v penzionu a bez dozoru..

Další tip měli naši - nevěsta si přála stromeček v květináči, tak uvažovali, že stočí bankovky do ruliček a ověsí tím ten stromeček. Odradilo je ale přesně to, o čem jsem psala výše, takže nakonec věnovali jen obrázky bankovek v téže celkové hodnotě a peníze pak poslali bráchovi na účet.. Když jsem se vdávala já, tak jsem dostala bankovky v klasickém fotoalbu - ale u nás doma a přímo do ruky..

lemora
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 21.08.09 22:18

my dostali peníze v nafouklých baloncích ve tvaru srdíčka :wink:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 21.08.09 23:42

Ahoj, my meli/chteli jako dary jen penize, ale bylo to jakoze na svatebni cestu do Asie, takze se to hazelo do krabice, privazane na slonovi, muselo to ale byt v obalkach a u kazde napsano treba „vylet na Jeleni ostrov“ nebo „snorchlovani s zelvami“ :wink:
Ale tam slo o to, ze my to uz meli primo na webu napsane, ze se jen prispiva penezi na ruzne veci a kazdy si vybral na jakou „akci“ prispeje a nebo si vymyslel vlastni, co jako budeme na te svatebni ceste delat :wink:

Jinak bratranek ted mel jak dary v seznamu tak penize, takze jsme nakonec dali penize, udelala jsem takovou kolaz/knizecku, kde byly fotky „Svena“ a „Ursuly“, jako ze za tyhle penize jim poskytnou svedske poteseni a vlozene bankovky… no a na posledni strance bylo, ze kdyz teda jsou jako uz svoji, tak by to asi bylo blby, tak at si za ty prachy skoci alespon neco koupit do „svedske Ikei“ :lol: :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.09 07:43

Já je dávala taky do balónků, do některých peníze, do zbytku konfety.
Pak dostali každej špendlík-nebo můžeš koupit pletací jehlice a ovázat mašlí a museli praskat a hledat…sice trošku bordel z těch konfet, ale byla to prdel:-D

Nepřihlášená Kavi

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 22.08.09 08:23

Ahoj, my už párkrát s úspěchem použili také ten rámeček. Dají se koupit v OBi apod., takové ty jednoduché a pod to nějaký nápis ve stylu: V případě nouze rozbijte sklo. Také jsem viděla kytku ze srolovaných 50 kč (dohromady asi 1000 Kč), byla fakt pěkná, někteří se původně divili proč má ženich v ruce další kytku než z blízka uviděli z čeho je.

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 22.08.09 08:55

Ahojky tak mi rozměnili obnos na padesátikoruny a dali každou zvlášť do jednotlivých stránek fotoalba napsali k tomu vtipné komentáře (na důchod,na první dítě,na pleny,na kondomy,apod.)

Nebo jsme dostali z různých papírovek jak už se tu psalo v klipu jakoby koláž.

A taky jsme dostali stromek malý a na něm ve tvaru jakoby mašliček peníze a jak se říká,za:,–(it strom,zplodit syna a postavit dům,tak syna jsme už čeklai,to jsme věděli,stromek jsme dostali ten jsme za:,–(ili,tak už nám zbývá jen ten dům,to bylo asi opravdu nejoriginálnější a nejvíc nás to rozesmálo :lol:

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 22.08.09 09:30

Ahoj,
my jsme dostali penizky v sklenenem „hrnci“ (tvar mel podobny jako ty v pohadkach), ve kterem byla navrstvena cocka, hrach, fazole, ryze, testoviny… Penizky byly v pytlicku, uvnitr toho vseho, zavazane maslickou, ktera vykukovala na povrchu. Pri zatahnuti jsme penizky vysvobodili.
Nechala jsem se tak trosku inspirovat. Co nejvic penizku jsem rozmenila na koruny. Kamaradi dostali dozu s cockou, vlockami, ryzi atd. a do toho zmichane ty koruny. A na dne byl zbytek penez v „celku“. Takze za dlouhych zimni veceru si hrali na Popelky a prebirali cocku :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >