Jak dávat dítěti rybí olej

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26747
13.3.24 16:40
@Sunnysmile19 píše: Více

No měla jsem ten slavnej Moelers s jahodovou nebo citronovou příchutí a to teda nedal… :cert: chtěla jsem to vyjist já a taky to nedávám :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kikuska1994
13.3.24 16:41

Přemýšlím o těchto OmegaMarine Rybičky. ale neobsahují toto: zdroj konopný olej: Obsahuje GLA, ALA, Omega 6, CBD, polyfenol jako neurotreska.

  • Citovat
  • Upravit
26747
13.3.24 16:42
@kavenka píše: Více

No tak doufám, že 600 za Cool tresku vyletí komínem :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kikuska1994
13.3.24 16:45

Co tedy by jste doporučila víc? Esprico nebo Omega marine rybičky?

  • Citovat
  • Upravit
26747
13.3.24 16:46
@Kikuska1994 píše: Více

Já se ty neurotresky bojím. Už teď u té Cool tresky mám dilema. Já mám z toho pocit, že to sklon k závislosti vyvolat může…zas je otázka, jestli pal ta medikace pro autisty není v podstatě ještě horší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2722
13.3.24 17:06

@Kikuska1994 ja davam tento: https://vitalpoint.cz/…itron-240-ml ..je taky z trescich jater a ma citronovou prichut.. tak muzes případně zkusit zkonzultovat, jestli bys nemohla davat tento..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kikuska1994
13.3.24 17:10
@Gigi7 píše: Více

a zabírá ten olej na ty konkrétní problémy co dítě má?

  • Citovat
  • Upravit
2722
13.3.24 17:16

@Kikuska1994 davam na podporu reci a urcite se zlepsil..ale samozřejmě nevim, jestli to je zasluha oleje nebo vyvoj.. ale olej by mel byt opravdu kvalitni..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kikuska1994
13.3.24 17:24
@Gigi7 píše: Více

mě malá nemluví, neumí se najíst příborem, má stále plínky a moc se nezajímá o okolí. A jak dlouho dáváte a kolik má vaše dítě let?

  • Citovat
  • Upravit
2722
13.3.24 17:32

@Kikuska1994 tak to me mrzi, ze to mate takto.. malej teda autismus nema..je mu 2,5 a davam asi 3 mesice cca

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kikuska1994
13.3.24 17:35
@Gigi7 píše: Více

Malá Autismus, ADHD a lehká psychomotorická retardace

  • Citovat
  • Upravit
2781
13.3.24 19:03

@Kikuska1994
Rajec prodava male ruzove lahvicky vody s takovym tim vysouvacim pitkem. Aby se to nevylilo. Michala jsem s moštem, zapach zustal v lahvicce. Zkus to a davkuj tak, ze pocitej ze nejaky olej ulpí v lahvičce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
13.3.24 22:25

@Kikuska1994 Máme tyto Rybičky ještě na vystřídání s olejem od Nutraceuticy. Poslední objednávka před necelým rokem. Žádný konopný olej neobsahují, jsou z oleje z tuňáka.
Snad se dívám dobře, ale nemám to tady ani jako dílčí položku :nevim:

Naše děti nemají problém sníst jakýkoliv rybí olej, protože jim ho dávám od roku a máme rádi tučné ryby i s kůží.
Vím, že na některých produktech je napsáno od 3 let, ale to mi posvětila už neuroložka u nejstaršího syna, že se tím jen výrobci chrání, že může mnohem dřív. Syn bude mít 18 a v jeho dětství šel ještě sehnat rozlévaný lékárenský rybí tuk. Teď už to nejde. Ale nejstarší syn i dcera a já v těhotenstvích jsme se ho najedli :)

Nutraceutica vyrábí speciální rybí olej s kapátkem pro děti od 6 měsíců. Dávám k Vigantolu, taky říkala, že můžeme dohromady. Jemný odér rybiny má, dávkování je ale nízké. Pár kapek podle váhy. To by mohlo zvládnout každé dítě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5889
13.3.24 22:43

U nás pomohlo jen trvat na tom, že to prostě spolkne a pak se napije. Cokoliv jiného neklaplo. Je to tuk a ten poznal syn ve všem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14778
14.3.24 04:10
@hospodki píše: Více

Mollers gumove rybicky jsem koupila dceri na zaklade super recenzi. Ona vi, ze rybi tuk potrebuje. A konecne byla nadsena, ze jsme nasly nejaky, ktery ji chutna. Ale po 3 dnech opet odpor. A ja se ji nedivim, ja v nich tu rybinu citim dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou

Ikona - Pavla Hájková

Mgr. Pavla Hájková