Jak kojit a krmit (Nutrilon) osmitýdenní miminko?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
30.12.13 13:15
@Jitkax píše:
Jedno prso nechce už od začátku, a i když je přiložený 30-40minut, t ak vytáhne jen 30ml a měl by prý vypít cca 120-150ml
120-150 ml pije můj půlroční. Ne všechno jde brát podle tabulek.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit