Jak dlouho nechat spát miminko přes den?

Anonymní
7.8.20 11:51

Jak dlouho nechat spát miminko přes den?

Ahoj holky,

mám dotaz, mám šestitýdenní miminko a strašně se jí líbí spat v šátku, je klidná, spokojená v něm. Ale je schopná v něm prospat i víc než 4 hodiny, po 4 ji teda vždycky už budím. Co myslíte, jak dlouho ji v něm můžu nechat, aby ta pauza mezi jídly nebyla moc dlouhá? Jinak teda krásně papí i přibírá. :)

Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4987
7.8.20 11:54

Nech ji jak dlouho chce. Neboj, ono se to za chvíli zkrátí jak poroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4142
7.8.20 11:57

A v noci spí hezky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6921
7.8.20 12:01

Otázka…budit nebudit?
Já říkám nebudit. Potřebuje spánek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5180
7.8.20 12:05

Nebudit je to šestitýdenní miminko… u 20 měsíční když spí víc než 2 hodiny po obědě tak už budím, ale jen proto že by pak byla vzhůru do 11 večer a nechtěla jít spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 14:20

V noci spí krásně, po desáté usne klidně na pět hodin, pak ještě tak 3-4 najednou dá. Ale právě nevím přes den kvůli krmení..? Jak dlouho může být bez jídla?

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
5721
7.8.20 14:34

Ja pres den budila max. po trech hodinach. V noci nikdy. Ale nechat takhle maly mimino pres den ctyri hodiny bez jidla je dle me (i meho pediatra) malo. :nevim: Pribira?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 15:15

@Barrrbucha Jj, pribírá krásně, to jo. Spíš mi jde o to, že pak nedáme těch 8 krmení denně, jak se všude píše, že by se mělo..

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
2663
7.8.20 21:42

Dceru sem nikdy nebudila, ani teď syna. Pokud dítě dobře přibírá a prospívá jak má, tak bych to nechala na něm. Za mnou taky neběhá Hujer s hodinkama a tácem jídla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8788
7.8.20 23:40

Nebudit, nechej vyspat podle její potřeby. Obzvlášť, když hezky přibývá a nemá problém s krmením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
8.8.20 00:03

Ahoj, já teda půjdu proti ostatním, ale já bych po těch 4 hodinách budila. Tedy za předpokladu, že to dlouhé spaní je časté a víc jak jednou denně, a že se jedná o spaní u tebe. Pokud je u tebe v šátku, může hlad zahánět falešným pocitem spokojenosti. Moje zkušenost je taková, že čím míň se holky kojily přes den, tím víc to pak doháněly v noci. A bacha na to, aby si zbytečně postupně nepřehodila den a noc. Jinak obecně taky nejsem zastáncem buzení na kojení, nebudila jsem ani v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5721
8.8.20 03:27
@Anonymní píše:
@Barrrbucha Jj, pribírá krásně, to jo. Spíš mi jde o to, že pak nedáme těch 8 krmení denně, jak se všude píše, že by se mělo..Zakl.

Takhle maly miminko by prave melo jist 8× denne, idealne, kdyz to zvladne vetsinou pres den a spi pak v noci. Az bude vetsi, tak nebude potrebovat tak casto, jak rikam, pres den bych budila, v noci ne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
8.8.20 10:49

Nebudit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu