Jak funguje věštba z Knihy proměn?
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Tak holčiny, zkusila jsem výklad u paní, viz co tu zakladatelka psala nahoře ten odkaz: hele, přísahám,5 otázek, paní ani u jedné nemohla o mně nic vědět:řekla mi vše z mé minulosti, vše odpovídalo, plus 2 otázky budoucnost, jedna už se splnila!:-)Psala jsem jí přes mail(!!!),neviděla mě, neřekla jsem o sobě nic, neměla žádné vodítko! Never more karty! za mne jednička s hvězdičkou pro Knihu Iting! ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@afghani TAK TO JSEM RÁDA, že patříš mezi nás nadšenkyně
Taky si nechávám vykládat, asi u stejné paní jako ty. Písnu TI SZ, můžeme se třeba domluvit, nechat si vyložit společně víc otázek, pak je tam sleva ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobrá zkušenost
Tak děkuji všem za tipy. Zkusila jsem opět Knihu proměn, před týdnem. Přišla mi odpověď přes mail a věc se opravdu splnila. Takže mohu říct, že namísto kartářek věřím tomuto. Tím nehaním kartářky, chci jen říct, že tady mi to vyšlo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ještě jsem se dočetla zajímavou věc:Knize proměn vděčíme údajně za binární soustavu, německý matematik Gottfried Wilhelm Leibniz
podle ní propracoval dvojkovou (binární) soustavu, základ pozdějších počítačů. Aspoň tak to psali na idnesu
Tak to sem píši jako perličku
Ahoj
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky, trošku mě zaráží, že píšete, že se ta daná věc splnila velmi brzo, v řádu pár dní. Můžete mi trošku přiblížit čeho se ta otázka týkala, že se velmi tak brzo splnilo to, co vám kniha řekla. Děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anyzek3 Já se ptala naposledy na výsledek pohovoru v nové práci
Takže to bylo velmi brzo. Nevím, jak ostatní. Jinak si zkouším výpočty dělat i sama, ale moc to nejde, copak vypočítat, ale správně interpetovat ten výsledek. Ptala jsem se i na nějaké dlouhodobé věci, tam nevím, ale asi jsem tu už v diskusi psala, že my se s Knihou i-ting seznámili i kdysi dávno v Hong Kongu a Číně, kde vykládají na ulicích atd. Nemůžu taky tvrdit, že to vyjde všem, záleží asi na otázce a kvalitě vykladače, ale já to používám. Pro domácí použití používám překlad p. Krále do četiny, ale lepší prý je čínský originál. Ten kvůli jazyku nezvládnu, takže důležitější věci si nechávám vyložit. ahoj ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A tady přidávám něco pro angličtinářky, je tam i originální I-Ting neboli Kniha proměn napsaný na krunýři želvy: http://en.wikipedia.org/wiki/I_Ching
ahoj ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak se splnilo :-)
Tak jsem tu psala o věštbě z Knihy proměn u té paní. Předpověděla mi svatbu. Nevěřila jsem, a tady je po čase výsledek, vkládám foto
Zásnubní prsten a už máme termín. Takže jsem jen chtěla ukázat, ŽE TO FUNGUJE!
čus všem
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vcera jsem te pani napsala, platila jsem pet set, poslala jsem ji doklad o platbe a dnes uz prisla odpoved! ptala jsem se na smireni s pritelem, trefila se do veci v me minulosti presne, tak doufam, ze vyjde i ta budoucnost!:-) pripada mi to podrobnejsi nez karty, tam mi kartarka vicemene jen naznacila, ze nevi, ze to je tezka situace, tady mi pani i napsala, tedy nahrala jako mp3 vzkaz co pro to muzu udelat…dalo mi to fakt pozitivni energii! je prijemna i po hlase, a za tu cenu spocitala vic otazek i kdyz ja platila za jednu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, tak cerstva zkusenost.Pani mi predpovedela krome jineho nove zamestnani. A je to tu.Dnes jsem dostala nabidku
. Tak se o tu zkusenost chci tady podelit.Ahoj!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Přidávám se k pozitivním ohlasům.
Zpočátku velká nedůvěra (neexistuje mnoho diskuzí na podobné téma).Potom jsem si o tom něco málo pročetla a zkusila jsem paní napsat otázky. Za pár dní přišly odpovědi (ve formě mp3) a na to, že o mě vůbec nic nevěděla, tak mě z jejich odpovědí a rad trochu mrazilo. Otázky se týkaly budoucnosti (ale ne velmi vzdálené) i AC a poradila mi, jak postupovat dále. Jsem zvědavá, jestli se předpovědi vyplní.
Jen je pro mě pořád záhada, z čeho odpovědi vypočítává? To položí v duchu otázku a co? Hexagramy ji musí z něčeho vycházet, ne?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nevite, kam se to plati? Nejak nemuzu najit cislo uctu, jestli je tam teda uvedeny…jsem asi slepa ![]()
- Citovat
- Upravit
@Tejina Paní by ti měla číslo účtu poslat, jestli ji napíšeš, že máš zájem o výklad.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak ja nevim, jsem asi jedina, ale jsem trochu zklamana…pani mi sice poslala nahravku do druheho dne, jeste pred obdrzenim penez, ale jak jeji mejly, tak ta nahravka mi prisly jako snuska reci…hodne reci, ktery se toci porad dokola. Nerekla nic z minulosti, v podstate ani z budoucnosti, jen docela casto opakovala zname klise ve stylu „prej a bude ti prano, bud pozitivni a zivot ti oplati v dobrem“. Nu, o to se snazim i bez toho. Za me tedy ne - zbytecne vyhozene penize.
- Citovat
- Upravit
@Tejina jé to je škoda, já ji psala včera a dnes poslala peníze, tak dám vědět jak to dopadlo. Už toho mám od loňského roku tak akorát dost
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit