Jak je to s prodloužením pracovní smlouvy + "studijní volno"?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
27.5.23 06:07
@vokishka píše:
Vi se neco, jak je to se schvalovanim parametrizace? Jestli to teda bude platit od ledna?
nevim nic
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
27.5.23 07:37
@matkabagristy píše:
dle delky pedagogicke praxe
Tož to nic. Už jsem dávno ve čtvrtém stupni.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
27.5.23 07:52
@Kelsey píše:
Tož to nic. Už jsem dávno ve čtvrtém stupni.
jeste se muze opakovat situace, kdy se zacinajicim ucitelum zvedal tarif na ukor osobniho ohodnoceni starych. Si pamatuju palcove titulky UCITELUM JSME PRIDALI 5000!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit