Jak je to s prodloužením pracovní smlouvy + "studijní volno"?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
66845
27.5.23 06:07
@vokishka píše:
Vi se neco, jak je to se schvalovanim parametrizace? Jestli to teda bude platit od ledna?

nevim nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
27.5.23 07:37
@matkabagristy píše:
dle delky pedagogicke praxe

Tož to nic. Už jsem dávno ve čtvrtém stupni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
27.5.23 07:52
@Kelsey píše:
Tož to nic. Už jsem dávno ve čtvrtém stupni.

jeste se muze opakovat situace, kdy se zacinajicim ucitelum zvedal tarif na ukor osobniho ohodnoceni starych. Si pamatuju palcove titulky UCITELUM JSME PRIDALI 5000!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat