Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
Ahoj holky,
Nevite jak je to s rezervacnimi poplatky u realitnich kancelari, pri koupi nemovitosti? Plati se u kazde rk? Nebo je to vsude jinak? Dekuji, hezky zbytek dne. ![]()
@AlphaOmega píše:
S rezervačním poplatkem to máš tak jak si to dohodneš…
A jde se s rk i domluvit ze se zahrne cely poplatek do hypoteky?
Lze se domluvit že se zahrne do celkové kupní ceny - dejte si to do smlouvy. A hlavně si tam opatrně napište, že pokud se zjistí ještě vady bytu o kterých vás neinformovali, tak že je záloha vratná!
Já jim to oznámil, že to tak chci a oni řekli tak jo… ![]()
Hlavně si za žádnou cenu nenechat vnutit cokoli s čím nesouhlasíš. I za cenu odstoupení od záměru koupit.
Ja platila 10%z ceny nemovitosti, mela sem 3mes na vyplaceni RK a pak mi to strhli z ceny nemovitosti tu castku, a ooplatek rk platili prodavajici
pred 4 lety, ale jestli to tak ma kazda rk nevim ![]()
@skrudzz hlavně si nechej dát do smlouvy oh. rez. zál.,že vám ji vrátí, pokud nedotanete hypo.