Reklama

Jak má dnes mladá rodina bydlet sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrushka.2
Nováček 8 příspěvků 26.01.17 22:07
Jak má dnes mladá rodina bydlet sama?

Ahoj maminky. Už dva roky s přítelem řešíme bydlení. Musíme bydlet u rodičů protože bohužel na své bydlení nemáme dostatek prostředků. Já beru rodičovský příspěvek a přítel má normální vyplatu. Zajímá mne, jak je možné, že dnes hodně mladých rodin mají na bydlení a my nic? Ano je pravda, že mame půjčku na auto, protože přítel auto k práci potrebuje…Je třeba možné dostat od města nějaký městský byt? Jsme z toho už zoufali :,( :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

mroe
Extra třída :D 14248 příspěvků 26.01.17 22:09

Kolik vam je?

petrushka.2
Nováček 8 příspěvků 26.01.17 22:11

Mne bude 23 a přítelovi je 25

axelina
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 3 inzeráty 26.01.17 22:12

@petrushka.2 …ne­vim zda si neděláš srandu :-) ale možne to je jedině tak že oba pracují a prostě si na to nejdřív ušetří :-D no pokud jste si neušetřili ani na auto…tak těžko ušetříte na byt… měli jste na to hlavně myslet před dítětem…

hihi22
Kecalka 211 příspěvků 26.01.17 22:12

Ja mela stesti, ze jsem si nasla pritele s vlastnim bytem. Ten na cast bytu nasetril a cast mu prispeli rodice. Jinak by to bylvi problem u nas. Nebo bychom se museli zadluzit…

misa.toki
Kecalka 234 příspěvků 26.01.17 22:13

Ja jsem na materske. Bydleli jsme spolu od zacatku vztahu v najmu…na zacatku tehotenstvi jsme si vzali hypoteku. Vychazi to jen o cosi draz nez nakem rpg… A zijem. Podle toho co tady piaou nektere zeny, tak mame strasne malo oenez :-D

kve-tinka
Závislačka 4347 příspěvků 4 inzeráty 26.01.17 22:13

Hypoteka??? :think:

ivunak
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 26.01.17 22:14

No já myslím, že pokud mladým nepomohou rodiče nebo nemovitost nezdědí, tak jim nezbude než si vzít hypotéku a prakticky celý život ji splácet. Asi málokdo z mladých si koupí bydlení z ušetřených peněz.
No a pokud myslíš bydlení v pronajatém bytě, tak to bych radši bydlela u rodičů, pokud nejsou zásadní spory a šetřila si peníze.

misa.toki
Kecalka 234 příspěvků 26.01.17 22:15

Jo a nemeli jsme nasetreno nic :D brali jsme sto pro hypoteku a na auto taky splacime…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 26.01.17 22:16

Tak třeba nemají tu půjčku na auto. ;) Pokud má jeden z partnerů průměrný plat a ten druhý rodicak, nejsou na tom zas tak spatne, aby si nemohli dovolit vlastni bydlení (za předpokladu, že teda nesplaci půjčky a nevykouri každý krabičku cigaret denne) :nevim:

dedrichov
Závislačka 2725 příspěvků 26.01.17 22:16
@petrushka.2 pí­še:
Jistě je možné získat městský byt. Nemáte ještě žádost? Tak to asi nikdo na městě neví, že máte zájem…

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 26.01.17 22:17

@petrushka.2 Mů­žeš bydlet v nájmu, nebo si vzít hypotéku. :nevim:

Co byste dělali, kdybys rodiče s volným bytem/domem neměla? Přeci byste nebydleli pod mostem, ne?

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 26.01.17 22:17

Uver a splacet nebo mit stesti vyhrat sportku.
My jsme prvni pripad.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 22:18

My si poridili byt na hypoteku a to az ve triceti( pravda, zacali jsme vydelavat v 25). Auto stare o dva roky pozdeji. Setrili jsme jeste jako studenti. Tazke asi tak to delaji rodiny, co nic nezdedi.

petrushka.2
Nováček 8 příspěvků 26.01.17 22:18

Na hypotéku jsme se byli zeptat a platili by jsme nějakých 8000,–. Plus energie za byt a na to opravdu nemáme.
@axelina: Ne srandu si opravdu nedělám. Ano taky by jsme si dřív zařídili bydlení, ale když jsme miminko neplánovali a přišlo opravdu nečekaně přes antikoncepci tak to si ho mám nechat vzít? A ano bohužel z těch peněz co jsme měli předtím jsme si auto koupit nemohli. Já teda nevím jaký plat máte vy, ale my jsme měli pomalu minimální mzdu! :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama