Příležitostné spaní pro rodiče v dětském pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuja
Nováček 6 příspěvků 23.01.17 15:49
Příležitostné spaní pro rodiče v dětském pokoji

Holky, jak máte vyřešené spaní pro rodiče v pokojiku. Chystáme se dát malého do svého a je mi jasné, že tam s ním občas budu muset přespat a až se narodí druhé, tak tam bude spávat manžel. Takže žádná matrace na zemi a ráda bych se vyhnula i posteli s přistýlkou. Nějaké jiné návrhy? Pokoj je docela malý.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 23.01.17 16:02

No kdyz nechcete postel s pristylkou tak snad jedine palandu, nevim jak jinak dat vic posteli do maleho prostoru, mi meli pristylku ze se vysoupla z pod postele a bylo to dobry, jako normalni postel akorat trochu nizsi a pak sme to vyuzivali treba kdyz u nas spaly kamaradky.

terinka4444
Hvězda diskuse 67840 příspěvků 23.01.17 16:03

Matraci na zemi nechceš, postel s přistýlkou nechceš..pak ti zbývá plnohodnotná postel nebo patrová postel.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 16:04

My máme takovou skládací matraci z Lidlu, stála asi tisícovku, vypadá dobře i když není rozložená, dítě si to někdy rozloží a jen tak si lehne nebo si na tom hraje a dospělý se taky příležitostně vyspí… jinak ti není co radit když prakticky nic použitelného nechceš :mrgreen:

Zuja
Nováček 6 příspěvků 23.01.17 16:09

Vysouvaci pristylka je zalozni plan. Ale budem malemu nechavat delat postel ve tvaru domecku a s pristylkou to proste nebude ono. Mela jsem spis namysli neco jako rozkladaci taburet, futon, malou sedacku…

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 23.01.17 16:10

Kdyz je potreba tak se vyspim na jedne posteli s nim, ale nevyzaduje to casto.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 16:11

Postel ve tvaru domečku musí být pro dítě super, ale nevím jestli to je dvakrát praktické když tak rychle rostou :)) my kdysi měli takovou jednomístnou sedačku která se rozložila na jednolůžko, ale i tak to zabírá dost místa

terinka4444
Hvězda diskuse 67840 příspěvků 23.01.17 16:14

@Zuja no tak než rozkládací taburet a podobné, na tom se fakt ultra blbě spí, tak to je lepší nafukovací postel, ta nezabírá místo, nafouklé je to za tři minuty a spí se na tom celkem dobře. Ale znamená to v noci nafukovat :nevim: popřípadě mít nafouklé, přes den dané na zvednuté dětské posteli, na noc při rozestýlání sundat, aby byla v pohotovosti na noc. Pak nezabere žádné místo

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 23.01.17 16:15

Kolik má pokoj metrů?

Rezii
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 23.01.17 16:21

Asi bych tedy šla do křesla, co se rozkládá dopředu na jednolůžko. Jinak jsem asi ras - já žádné prilezitostne spaní v pokojíku u dcery nemám a dcera naopak nikdy nespala u nás. Když je nemocná, zapínám i ve vyšším věku chuvicku a zaslechnu každé zamrčeni. Taky při horečkách mám budíka a chodím kontrolovat, ale je pravda že není nijak často nemocná. Jiná věc je spaní manzela- to teď taky budem mít tak, očekávám mimino každou hodinou. Je jasné že manžel musí fungovat do práce, ale u nás je to takto- bude spát v pokoji pro miminko na zemi na matraci. Přes den s v pokoji budu o kluka starat- nechci žádný pult, pliny a smrady od rybilek a zásypu v ložnici, ani tam na to není absolutně misto- ale postýlka pro malyho je zatím v ložnici. A po nějakých 6 měsících nejpozději se malej a velkej zas prohodí a všechno bude zas jak má být;) hodně spoléháme na chůvičky…

Příspěvek upraven 23.01.17 v 16:25

Zuja
Nováček 6 příspěvků 23.01.17 16:22

@Paralenka červená je to nudle cca 2,5×4,5 - na jedne kratke strane velke okno a dvere jsou naproti, ale na te delsi strane, takze prostor dost naprd. Ale nastesti neresim psaci stul ani zadne skrine. Takze fakt jen hraci prostor a spani.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 16:27

@Zuja Nějak nechápu proč by tam měl spát manžel, až se narodí mimino… ale jinak neporadím, já t řešila matrací na zemi, ale měla jsem ji tam na kojení, nikoliv na spaní, nikdy jsem tam s dítkem nespala.

Rezii
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 23.01.17 16:35
@j.a.n.i1 píše:
@Zuja Nějak nechápu proč by tam měl spát manžel, až se narodí mimino… ale jinak neporadím, já t řešila matrací na zemi, ale měla jsem ji tam na kojení, nikoliv na spaní, nikdy jsem tam s dítkem nespala.

U nás to bude proto aby se chlap vyspal do narocne práce, když budu mít miminko v postýlce na dosah ruky soupnu ho k prsu asi dřív než manžela v jiném pokoji probudí, on ten řev nabíhá postupně;) ono je hezký takový to že patří rodina krasne pospolu, ale šéf by měl na nevyspaleho otravného chlapa asi názor hned hotový;) a ty finance z nebe nepadají;) stejně občas už teď manžel na té připravené matraci hostuje, začal nějak udesne chrápat a já potřebuju v devátém měsíci taky trochu spát;) nevidím v tom problém, spíme dle situace spolu nebo zvlášť a máme se rádi…;)

Zuja
Nováček 6 příspěvků 23.01.17 16:43

@j.a.n.i1 důvody jsou různé, u nás je to proto, že manžel pracuje na záchrance. Některé služby mívá od 3 od rána, někdy končí o půlnoci, slouží čtyřiadvacítky, v noci mívá pohotovost a potřebuje se vyspat. Asi nikdo by nechtěl, aby ho zachraňoval unavený a nevyspaný záchanář :) takže pokud bude mít náročnou službu a mimčo se bude budit každou hodinu, půjde se vyspat k malému.

Bar20
Kelišová 5166 příspěvků 23.01.17 16:45

My máme vysouvací přistýlku a jsem fakt ráda, že jsem já pořídila. Je to záložní plnohodnotné lůžko, které se jenom vysune, když je to z jakéhokoliv důvodu potřeba. Jinak je zasunuté pod normální postelí a nezabírá žádné místo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >