Jak má vypadat díra po extrakci zubu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
1.8.22 11:54

Zub

Dobrý den v sobotu jsem byla trhat zub, má takto vypadat ta díra?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
1.8.22 11:55
@hanulka25 píše:
Dobrý den v sobotu jsem byla trhat 5 nahoře a chtěla jsem se zeptat jestli je díra v pořádku?

vypadá, že je v pořádku, má to být takové šedivé a nemá to nijak ukrutně bolet, ten povlak se nesmí vyplachovat, ten tam musí zůstat, pod ním se to hojí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.5.24 08:15

Bastera Dobrý den, prosim jak to nakonec dopadlo? Co to bylo? Mam to same jen jeden ten bilej kousek. Je to tvrde na dotek.Uz predtim jsem mela suche luzko tak to oskrabali a dali rasu a ted po 5 dnech znova bolesti a leze mi tam toto :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.